To była bardzo udana impreza! W sobotnie przedpołudnie na terenach rekreacyjnych na osiedlu Kopernika odbyła się szósta edycja zawodów rowerkowych dla najmłodszych. Cykliczne wydarzenie promujące aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia, spotkało się z wielkim zainteresowaniem mieszkańców, którzy tłumnie przybyli na start.
[FOTORELACJA]6643[/FOTORELACJA]
W rywalizacji udział wzięły dwie setki dzieci, pomiędzy trzecim a dziewiątym rokiem życia, które ścigały się na dystansie od sześćdziesięciu do dwustu metrów. Wysiłek każdego z nich został nagrodzony pięknym medalem, dyplomem oraz słodkim napojem.
Głównym organizatorem imprezy był „Głos Koszaliński”, przy współpracy OSiR-u, SAPiK-u oraz Urzędu Miasta, a także wolontariuszy ze Stowarzyszenia Rowerowy Szczecinek, którzy czuwali nad bezpiecznym przebiegiem zawodów. Tradycyjnie akcję wsparła również Policja, która przygotowała „miasteczko drogowe” i poprzez zabawę, uczyła dzieci bezpiecznego poruszania się po drodze.
Kolejny remont! Co się dzieje przy S11?
A dwa duże uskoki poprzeczne od wysokości cmentarza do zjazdu na ulicę Pilską to jeszcze nikt nie zauważył?!
Tylko tyle?
21:26, 2025-07-07
Kolejny remont! Co się dzieje przy S11?
Ktoś ten artykuł przeczytał przed publikacją? "... między Bognem a ulicą..." A nie przypadkiem Bugnem? 🤔🤔🤔
Mieszkaniec
21:04, 2025-07-07
„Smart Stop” w Szczecinku.
Super pomysł! Popieram
O
19:47, 2025-07-07
Koncert „Gramy dla Kuby” poruszył Szczecinek
Szkoda ze organizator miał w duszy pobliskich mieszkańców urządzając śpiewy do 22.30. Ludzie nawet w niedziele spokoju nie mają. Można było zrobić koncert od godz. 16 i nie byłoby problemu. Tylko u nas nikt nie liczy się z mieszkańcami centrum miasta
Wmjt
19:34, 2025-07-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz