Zamknij
REKLAMA

Biegi extremalne. Udane starty młodych zawodników Elite Warriors Team ze Szczecinka

08:31, 05.10.2020 | r.
Skomentuj fot. Piotr Krawczuk
REKLAMA

3  października w Białogardzie odbyły się zawody w biegach przeszkodowych Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa. Zawody były dedykowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 roku życia. Rywalizacja polegała na jak najszybszym pokonaniu wyznaczonego dystansu przez przygotowane wcześniej przeszkody , w zależności od wieku, 400 lub 1500 m. W sobotnich zawodach rywalizowało 200 młodych sportowców.

Wspaniałymi wynikami może się pochwalić drużyna szczecinecka  Elite Warriors Team.

-Mistrz Polski OCR Kids Mateusz Dębczak, który po upadku w czasie zawodów musiał nadrabiać  stracone sekundy  zajął  ostatecznie  II miejsce (kat.5-8 lat), natomiast Hubert Purgal może pochwalić się wspaniałym  sukcesem ponieważ startował z zawodnikami  o 3 lata starszymi  (kat.12-15 lat), w której  zajął  III miejsce. Pozostali zawodnicy naszego klubu także zasługują na wyróżnienie za bardzo dobry start w zawodach:  Zuzanna Szyszka IV miejsce, kat.12-15 lat, Mateusz Tyczyński(12 latek) VII miejsce,kat.12-15 lat, Nikodem Chwieduk (12 latek) XIII miejsce ,kat.12-15 lat.

-podsumowuje Jacek Lesiuk trener zawodników

Szczecinek jest potęgą w Ekstremalnych Biegach z przeszkodami. Dobra passa trwa. Od początku powstania drużyny nie wróciliśmy jeszcze bez medali, a przypominamy ,że w szeregach klubu mamy medalistów Mistrzostw Polski w biegach OCR. Zapraszam do nas na trening – dodaje trener.

kontakt: [email protected]

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA