Zamknij
REKLAMA

CrossTeam Szczecinek na Miki Run 2020

07:30, 01.10.2020 | r.
fot. CrossTeam Szczecinek / Magdalena Kocik
REKLAMA

W ostatnią niedzielę września na byłym poligonie wojskowym w Pile odbył się bieg ekstremalny z przeszkodami Miki Run 2020.  Mimo kiepskiej pogody w drugiej edycji Miki Run wystartowało ponad 200 osób. W ekstremalnym biegu z przeszkodami wystartowali również reprezentanci CrossTeam Szczecinek.

-Pogoda od początku nas nie rozpieszczała. Dużo deszczu co dało w efekcie jeszcze więcej błota. Pokonywanie przeszkód nie należało do prostych z uwagi, że były śliskie. Teren leśny, dużo biegania, przeszkód naturalnych, ale my lubimy wyzwania! – podsumowują na swoim profilu w mediach społecznościowych zawodnicy.

W tym roku zawodnicy mieli do przebiegnięcia dystans ok. 9 km. Na trasie nie brakowało przeszkód, które zweryfikowały sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną. Zawodnicy do pokonania mieli łącznie 45 przeszkód.

CrossTeam Szczecinek drużynowo zajął 4. miejsce. Wśród pań Ewelina Wejner-Polasik stanęła na podium zdobywając 3 miejsce. Ogromne gratulacje należą się dla Pawła Połubińskiego za zajęcie 7. miejsca w kat. M i 1. miejsca w kat. M40.

 

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA