W Opolu odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Taekwondo. W zawodach wystartowało 680 zawodników z 6 państw. Zawodnicy rywalizowali w kategoriach kadeta, juniora i seniora w formule ciągłej i przerywanej. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowali sie zawodnicy Klubu Sportów Walki Szczecinek.
Kadeci
kat:+64kg srebrny medal zdobył Szymon Gaczyński, który jest również aktualnym wicemistrzem Polski w tej kategorii.
kat:+54 brązowy medal zdobyła Wiktoria Szumska
Seniorzy
kat:70kg dwa złote medale zdobył Braian Doliński w formule ciągłej i przerywanej, w tej ostatniej wszystkie walki wygrał przed czasem przez przewagę techniczną. Braian jest również aktualnym wicemistrzem Polski w tej kategorii.
Trenerami zawodników są Krzysztof Pajewski oraz Zbigniew Sołtys.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Naturalny filtr dla Trzesiecka? Pomysł wraca...
A wody polskie, to powinna być ich inwestycja ? Służą tylko do blokowania inwestycji i pobierania opłat ? Wydanie jakiejkolwiek decyzji przez wody polskie to dla inwestora droga przez mękę, ich terminy administracyjne nie obchodzą. Chyba że chodzi o opłatę czy karę, to już wiedzą jak szybko reagować. Najmniej przyjazna instytucja.
Gosc
09:28, 2026-04-10
Wybrano firmę, która wyremontuje strefę SPA
Zimno jak diabli na tym baseniku 😠
WOPR
07:13, 2026-04-10
Naturalny filtr dla Trzesiecka? Pomysł wraca...
W tym jeziorze strach latem pływać,brązowo zielona breja raczej nie zachęca no i ten zapaszek dworcowego kibla
A.B.
07:10, 2026-04-10
Naturalny filtr dla Trzesiecka? Pomysł wraca...
Nigdy z miejskiej kloaki nie zrobicie morskiego oka
Greendupa
07:08, 2026-04-10