W miniony weekend do Szczecinka przyjechali najsilniejsi. Wszystko za sprawą IV Mistrzostw Szczecinka Bench – Press – Deadlift. „Zawody martwego ciągu” są organizowane w Szczecinku po raz pierwszy.
-Nie ma miejsca w kraju, z którego nie przyjechałby do nas zawodnik – mówił organizator Szymon Podolańczyk. -Do walki o podniesione kilogramy stanęli panowie, panie oraz niepełnosprawni. Zawody bez barier.
Zawody od dwóch lat są memoriałem Rafała Bukowskiego. Rafał był mieszkańcem Szczecinka, sportowcem, bardzo znanym i lubianym człowiekiem. Był strong-menem, który prowadził sklep sportowy. Rafał przegrał walkę z nowotworem. Podczas jego choroby powstał pomysł, aby zbierać fundusze na leczenie podczas zawodów. Choroba bardzo szybko zabrała Rafała. Zebrane środki organizatorzy postanowili przeznaczyć dla innej chorującej osoby. W tym roku również nie zabrakło tej charytatywnej akcji. Środki zebrane podczas zawodów przeznaczone zostały dla Mateusza, chorego na autyzm.
Przybyli zawodnicy chwalili bardzo wysoki poziom organizacji. Na Mistrzostwa Polski przyjechało ponad 120 uczestników.
Warto zwrócić uwagę, że odwiedziły nas również medalowe Panie z wrocławskiego klubu „Team Wrocław”. Daria Ławniczak, Marta Leśniewska, Joanna Czekurłan. Marta za 10 dni jedzie na Mistrzostwa Świata w Szwecji, a Daria udaje się w lipcu na akademicki puchar Świata w Estonii, a chwilę później Mistrzostwa Europy w Luxemburgu.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Stop imigracji. Demonstracja także w Szczecinku
a 8 lat spali (albo kradli i nie mieli czasu)
Milion elektryków
21:34, 2025-07-15
Stop imigracji. Demonstracja także w Szczecinku
Co tu gadać. Tusk obiecywał, że żadnego uchodźcy do Polski nie przyjmie. I co teraz? Łyso wam? Przyjmie, da mieszkanie i da miesięcznie po 8 tys. Potem będą gwałty, nożownicy i akty bandytyzmu takie jak w Europie Zachodniej. Bo niby dlaczego miałby by być inaczej? A na koniec, Braun wygra wybory na Prezydenta RP hasłem "Szczęść Boże", bo jak trwoga, to do Boga.
Trolek
21:26, 2025-07-15
Stop imigracji. Demonstracja także w Szczecinku
Bać się trzeba nie imigrantów bo oni tu pracują, a tych nierobów z karkami typu Bąkiewicz i inni "patrioci" co wydolili Polskę na setki milionów, wyprowadzając pieniądze przez różne spółki, fundacje oczywiście z konieczną nazwą "patriotyczne" lub "narodowe".
Gość
21:13, 2025-07-15
Stop imigracji. Demonstracja także w Szczecinku
Ty tak serio, czy po zażyciu? Jeśli to drugie, to zmień dostawcę. "prawdziwy partriota" najpierw z zerowymi kompetencjmi golił spółkę z Połczyna, a teraz kumpel tego zbira i damskiego boksera bąkiewicza. No brawo!
Pani
21:08, 2025-07-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz