Zamknij
REKLAMA

Siatkarze Gryfa wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

17:55, 21.05.2019 | a.d
Skomentuj
REKLAMA

W dniach 16-19 maja odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, której gospodarzem było województwo Świętokrzyskie. W dyscyplinach sportowych, które są rozgrywane na olimpiadzie rywalizowały wszystkie województwa wystawiając swoje reprezentacje. Miło nam poinformować, że nasze województwo w piłce siatkowej chłopców reprezentowało trzech wychowanków MKS GRYF Szczecinek, a mianowicie byli to: Oskar Sakowski, Cyprian Olejarczyk i Jakub Woźniak.

Pierwszy grał na pozycji przyjmującego, drugi jako rozgrywający a trzeci na środku i dodatkowo został wybrany kapitanem drużyny z naszego województwa. Wszystkie reprezentacje zostały podzielone na 4 grupy i nasza trafiła na rywali z: Łódzkiego, Lubuskiego i Podlaskiego.

Niestety nie udało się wygrać i zakwalifikować do grupy finałowej, na pocieszenie można powiedzieć, że rywal grupowy-reprezentacja województwa Łódzkiego wygrała cała olimpiadę bez straty seta.

Życzymy naszym młodym sportowcom dalszych sukcesów na drodze sportowej i kolejnych powołań do kadry województwa a może i wyżej.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA