Zamknij
REKLAMA

Pierwsza taka usługa w Polsce. Popularna sieć sklepów wprowadza... teleporady lekarskie

12:00, 02.09.2021 | Źródło: Wirtualne Media
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. pixabay.com/pl/
REKLAMA

Sieć sklepów Żabka od września oferuje klientom usługę przedpłaconego vouchera na telekonsultację lekarską. To pionierski pomysł w skali kraju. 

Za realizację usługi odpowiedzialna będzie firma HomeDoctor.

- Przedpłacony voucher HomeDoctor umożliwia klientowi telefoniczne połączenie z lekarzem wybranej specjalizacji w krótkim czasie, często nawet w 15 minut od zamówienia – informuje portal wirtualnemedia.pl.

HomeDoctor to ogólnopolski dostawca świadczeń zdrowotnych.

- Możliwość odbycia telekonsultacji lekarskiej, której koszt klient pokrywa, podając kod z zakupionego w sklepie Żabka vouchera to innowacyjna forma sprzedaży usług medycznych. Ma ona na celu poszerzenie dostępności do lekarzy w całym kraju. Jednocześnie stanowi pierwszy tego typu produkt na polskim rynku handlu detalicznego, dostępny wyłącznie w sieci sklepów Żabka - mówi dla Wirtualnych Mediów Przemysław Tomaszewski, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju usług w firmie Żabka Polska.

Jak to działa? 

W Żabce jest możliwość zakupów dwóch rodzajów voucherów, które dostępne są w dwóch wariantach cenowych. Telekonsultacja u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej to koszt 55 zł, a w przypadku lekarza specjalisty 75 zł. 

W przypadku podstawowej opieki zdrowotnej możemy połączyć się z internistą lub pediatrą. Jeśli chodzi o poradę specjalisty to do wyboru mamy 16 specjalizacji lekarskich dostępnych od ręki. Są to m.in. alergolog, dermatolog, endokrynolog, laryngolog, ortopeda, pulmonolog, ginekolog, geriatra, reumatolog, nefrolog i dietetyk.

Po zakupie vouchera klient otrzymuje, w dedykowanym dla produktu opakowaniu, kod oraz ulotkę informacyjną i regulamin usługi.

Kod jest ważny trzy miesiące i należy go podać  podczas zamawiania telekonsultacji lekarskiej HomeDoctor online lub telefonicznie. Przy rezerwacji teleporady należy podać numer kontaktowy, na który zadzwonić wybrany lekarz specjalista. 

(Źródło: Wirtualne Media)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

😭😭

3 0

Tele GUWNO . POJE. BY JEDNE 16:17, 02.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ASDASD

1 0

To się może przyjąć... Ludzie przecież są zazwyczaj idiotami. Kupią wszystko, zwłaszcza to co w promocji. Żaba zrobi promo z 55,00 na 54,99 i hit cenowy. 09:23, 03.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%