Znamy wyniki badania przeprowadzonego w pierwszej połowie tego roku. Kontrolerzy odwiedzili blisko tysiąc stacji benzynowych w kraju. Także w naszym regionie.
Raport UOKiK przedstawia wyniki kontroli przeprowadzonej w okresie od 18 stycznia do 30 czerwca 2021 r. W tym czasie przebadano aż 871 próbek na różnych stacjach paliw w Polsce. Na szczęście okazało się, że “chrzczone” paliwo wykryto tylko w trzech przypadkach.
Bogdan Nesterowicz NESTAR BOGDAN NESTEROWICZ; ul. Chocimska, Brzeg, 49-304 (woj. opolskie): próbka ON miała zaniżony parametr temperatury zapłonu (45,5 st. C);
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "KAMA Kowalski" Antoni Piotr Kowalski (part. BP); ul. Warszawska 1, Skępe, 87-630 (woj. kujawsko-pomorskie): próbka benzyny Pb95 miała zawyżoną zawartość organicznie związanego tlenu;
Zbigniew Legutko FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ZBIGNIEW LEGUTKO; ul. Dworcowa 26A, Chełmża, 87-140 (woj. kujawsko-pomorskie): próbka ON miała zbyt niską stabilność oksydacyjną (14,8 h);
Kontrolerzy UOKiKu pojawili się także na stacji Orlen w Marcelinie. Sprawdzali jakość benzyny 98. Wynik kontroli? "Badana próbka spełnia wymagania określone w rozporządzeniu".
Rozpoczęła się budowa obwodnicy.
Poprawcie w końcu w tych swoich artykułach nazwę firmy. 🤣🤣 POL-DRÓG !!!!
Kierowca
08:49, 2025-12-22
Szczecinek zobaczył polityczny mecz.
niby podczas wyborów wybieramy swoich przedstawicieli do samorządów, oddajemy na nich głosy bo zgadzamy sie z ich pogladami, pomysłami, obietnicami. Jak mamy się czuć gdy kandydat zmienia zdanie w trakcie kadencji, ma nas w dupie, a na pierwszy plan wchodzą frukta?
Nie na takich głosow
07:32, 2025-12-22
Szczecinek zobaczył polityczny mecz.
Zlikwidowano jednomandatowe okręgi wyborcze, niwelujące wpływ wielkich grup wystawiających kandydatów na *%#)!& wyborcze, więc powróciliśmy do Bierny Mierny, ale Wierny. Układy, układziki byleby tylko osiągnąć swoje! Powrót do zasad z końca PRL-u prxywróciłny normalność: dieta zero złotych, 150 podpisów poparcia dla kandydata na radnego. Wtedy bonusy dla radnych wynosiły: darmowe przejazdy komunikacją miejską oraz wejście do lekarza rodzinnego bez kolejki!
Taki tam
07:02, 2025-12-22
Szczecinek zobaczył polityczny mecz.
Douglas powinen siedzieć za złamanie obietnicy wyborczej!
Odsiadka
00:18, 2025-12-22
0 0
Kontrole paliwa szczęśliwie omijają Szczecinek, ale dlaczego nie dlaczego nie omijają Koszalina? Coś u nas za dużo tego szczęścia. Łapówy, za mało donosów? W czerwcu tankowałem pod znanym marketem i samochód mi kilka razy zgasł z komunikatem błędu. Myślałem, że się psuje. Ale po następnym tankowaniu problem ustąpił. Musiałem z dna zatankować, albo co?