Zamknij
REKLAMA

Chcesz założyć własną firmę? Weź na start 28 tys. zł z urzędu pracy

10:07, 04.05.2021 | r.
Skomentuj fot. iszczecinek.pl / archiwum
REKLAMA

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy. Osoby, które są zainteresowane dotacjami mają czas na złożenie wniosków do 14 maja.

Osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy, które są zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej mogą w terminie od 4  do 14 maja 2021 r. złożyć wniosek o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna to 28 tys. zł. Wsparcie będzie kierowane do osób pozostających bez pracy w wieku 30 lat i więcej, w szczególności znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy. Na wsparcie może liczyć 9 osób.

Również 28 tys. złotych wsparcia mogą uzyskać przedsiębiorcy, którzy planują wyposażyć lub doposażyć stanowisko pracy. Urząd Pracy przygotował środki dla 14 osób.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.szczecinek.praca.gov.pl.

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

FilippoFilippo

8 0

9 osób to jakiś żart...kasa dla znajomych królika? Bezrobocia tym nie zwalczą...rozdają publiczną kasę podatnika bez sensu bez jasnych kryteriów. Urzędnik w PUP oceniający wnioski bezrobotnych zna się na biznesie i wie co wypali a co nie? Gdyby to wiedział nie pracowałby w urzędzie za grosze. Inna rzecz, że za publiczne pieniądze zaburza się zdrową konkurencję istniejąca na rynku. Przedsiębiorca bez wsparcia musi walczyć z bezrobotnym, który za darmo dostał kasę od państwa. Opary absurdu. 12:17, 04.05.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KewinKewin

0 0

Taki kraj Filippo. 10:34, 06.05.2021


Pupek Pupek

1 0

Z taką kasą na rozpoczęcie działalności gospodarczej, od razu bezrobotny może ogłosić upadłość.
Pożarty zostanie zanim cokolwiek zarobi. A na koniec przestępcza skarbówka i zus przyjdą po dorobek życia. 19:31, 04.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%