Zamknij
REKLAMA

Bricomarche wprowadza nowatorskie rozwiązanie dla klientów

12:56, 11.08.2020 | materiał prasowy
Skomentuj
REKLAMA

Grupa Muszkieterów rozwija ofertę udogodnień z zakresu e-commerce dla klientów sieci Bricomarché. Od 10 sierpnia mieszkańcy Szczecinka zyskali możliwość odbioru zamówionych produktów w Bricomacie, czyli innowacyjnym punkcie działającym w systemie 24/7 zlokalizowanym przed supermarketem sieci.

Dotychczas sieć Bricomarché posiadała Bricomaty przy supermarketach w 10 lokalizacjach. W lipcu boksy zostały zamontowane w 7 kolejnych miejscowościach, a w sierpniu uruchomiono ich już 4, w tym także w Szczecinku. Co ważne, od kwietnia tego roku klienci wszystkich sklepów Bricomarché mają także możliwość złożenia zamówienia online.

– Obecnie intensywnie pracujemy nad doskonaleniem kanału e-commerce. Dbając o wygodę naszych klientów, udostępniamy kolejne formy odbioru towaru np. poprzez kuriera, także dla dużych gabarytów oraz bezpieczną i innowacyjną formę odbioru click&collect w Bricomatach. – mówi dr Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalna sieci Bricomarché w Polsce i dodaje – Odbiór zamówienia w Bricomacie jest darmowy, prosty i co ważne bezpieczny, ponieważ klient nie musi wchodzić na teren sklepu. Wystarczy, że wprowadzi na ekranie urządzenia podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a.

Bricomaty to boksy zlokalizowane przed supermarketami sieci Bricomarché w specjalnie oznaczonych strefach. Umożliwiają klientom elastyczny czas odbioru produktów kupionych w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Towar można odebrać w dogodnym dniu i godzinie, również w niedziele wolne od handlu czy poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. W ramach dostawy do Bricomatów sieć oferuje szeroką gamę produktów. Można w nich odebrać także towary o dużych gabarytach, takie jak np. płyty OSB czy drzwi, co jest całkowicie unikatowe w tego typu rozwiązaniach.

(materiał prasowy)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Ale postepAle postep

5 0

LUBIE BRICO. 15:21, 11.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

BRNTBRNT

2 0

ja również lubię BRICO najlepsze jest z sosem czosnkowym i surówkami 16:49, 11.08.2020


JanekJanek

4 0

A kiedy będzie chodnik do sklepu przy ruchliwym dojeździe? 20:09, 11.08.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Sligo73Sligo73

3 0

Już jest ...do odebrania w Bricomacie 00:24, 12.08.2020


REKLAMA