Zamknij
REKLAMA

InPost postawił kolejny duży paczkomat w Szczecinku. Sieć gotowa na szczyt świąteczny

17:30, 28.11.2019 | a.d
Skomentuj
REKLAMA

InPost – lider nowoczesnej logistyki w Polsce – regularnie rozbudowuje sieć paczkomatów. W Szczecinku na chwilę obecną jest 7 paczkomatów i jeden Punkt Obsługi Paczek. Już wkrótce uruchomiony zostanie kolejny, ósmy paczkomat. Sieć w całej Polsce ma już ponad 6000 paczkomatów.

- W tym roku postawiliśmy na mocny rozwój infrastruktury – co procentuje, bo jesteśmy najszybszym dostawcą paczek w Polsce. W ponad 98% dotrzymujemy terminu D+1 – a to właśnie cenią klienci. Przygotowaliśmy się nie tylko na świąteczny szczyt paczkowy – ale przede wszystkim na stałą obsługę szybko rosnących wolumenów w naszej sieci.

– podkreśla Rafał Brzoska, prezes InPost

Brzoska podkreślił, że InPost rozbudowuje swoją infrastrukturę równomiernie w całym kraju.

-Nasz 6000-ny paczkomat stanął w liczącej nieco ponad 9000 mieszkańców Suchej Beskidzkiej. Chcemy, aby każdy nasz klient niezależnie od tego czy mieszka w milionowym mieście, czy w liczącej kilkuset mieszkańców gminie miał dostęp do wyjątkowej jakości i wygody jaką oferują nasze Paczkomaty

 – podkreśla

Nowy paczkomat w Szczecinku stanął przy ul. Ogrodowej, przy budynku, w którym znajduje się sklep sieci Lidl. Urządzenie jest już zainstalowane i lada chwila zacznie działać. W czwartek prowadzone były ostatnie prace związane z uruchomieniem paczkomatu.

GO MOBILE!

Niedawno InPost udostępnił nowatorskie rozwiązanie pozwalające na zarządzanie paczkomatem i swoją skrytką z poziomu aplikacji. Od teraz przy jednym paczkomacie przesyłki będzie mogło odbierać wiele osób na raz. Strategia GO MOBILE! to kolejny krok w reorientacji branży logistycznej w kierunku mobilności. InPost umożliwi też niedługo nadawanie przesyłek za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie.

Duże zainteresowanie paczkomatami

Wysoki odsetek korzystania z paczkomatów InPost jest notowany nie tylko w dużych (81%) czy średnich (77%) miastach, ale także wśród mieszkańców wsi (71%) i mniejszych miasteczek (74%). Podobnie wysoki poziom wskazań jest wśród użytkowników we wszystkich grupach wiekowych – w tym powyżej 50 lat – aż 65%, a powyżej 60 lat 58%.

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

SZPAGACIK _SARCOFAGOSZPAGACIK _SARCOFAGO

2 1

Gratuluję rozwoju i rozrastania się firmy i życzę Wielkiego Sukcesu w Naszym Mieście bardzo dobrze skomunikowanym i turystycznym i oczywiście studenckim . 17:52, 04.12.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LolloLollo

1 0

Ani to mądre ani dowcipne....a kysz na MZW gdzie twoje miejsce z tymi bzdurami... 14:25, 09.12.2019


REKLAMA