Zamknij
REKLAMA

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka

10:20, 04.05.2021 | r.
fot. gov.pl
REKLAMA

Drodzy Strażacy,

Jesteście zawsze tam gdzie zagrożone jest ludzkie życie i zdrowie…Wasza ciężka i niebezpieczna praca, to misja, którą wypełniacie nie zważając na grożące Wam niebezpieczeństwo. Każdy dzień stanowi wyzwanie i niepewność, bowiem nie jesteście w stanie przewidzieć z czym przyjdzie Wam się mierzyć.

Kiedy mówimy o Waszej pracy, myślimy głównie o akcjach gaśniczo ratunkowych i najróżniejszych klęskach żywiołowych. Wasz udział w tego rodzaju interwencjach, niezmiennie zasługuje na największy szacunek i słowa uznania. Jednak w tym trudnym dla nas wszystkich czasie związanym z pandemią COVID-19, Wasz trud i zaangażowanie z jakimi uczestniczyliście w walce z koronawirusem Sars-Cov-2 wymagają szczególnego podkreślenia.

Z okazji Dnia Strażaka, wszystkim Strażakom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinku oraz jednostek OSP z powiatu szczecineckiego, składamy serdeczne życzenia i podziękowania za Waszą odwagę, poświęcenie i zaangażowanie, jakie wkładacie w pracę na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie szczecineckim.

Życzymy Wam zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pełnionej służby oraz szczęśliwych powrotów z akcji.

Niech święty Florian ma Was w opiece. 

Krzysztof Lis - Starosta Szczecinecki

Cezary Jankowski - Przewodniczący Rady Powiatu

Zarząd Powiatu Szczecineckiego

 

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%