Trwa przebudowa ul. Rybackiej, będąca wspólnym przedsięwzięciem miasta i gminy. To dlatego, że leży ona na pograniczu dwóch samorządów. Miejski odcinek, który będzie przebudowany, ma długość około 500 metrów, gminna część inwestycji wykonana została na odcinku niecałych dwóch kilometrów.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"7138"}
Dotychczasowy, opłakany stan drogi od dawna domagał się uwagi i dopraszał o remont. Sama droga była nierówna, wąska i pełna dziur. Brakowało tu także chodnika, którym mogliby poruszać się piesi. Wkrótce się to zmieni. Prace przy remoncie ul. Rybackiej wciąż trwają.
Ulica zostanie poszerzona do 5,5 metrów. Pojawią się tu też zjazdy, skrzyżowania i pobocze. Droga zyska także nową nawierzchnię i oświetlenie. Przebudowa obejmuje odcinek od skrzyżowania ul. Rybackiej z drogą łącznikową do drogi ekspresowej S-11 do granicy administracyjnej miasta. Dalej będzie się ona łączyła z gminną inwestycją w ramach przebudowy drogi w miejscowości Marcelin.
Prace na ulicy Rybackiej powinny zakończyć się latem tego roku.
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
Mieszkamiec09:13, 21.04.2023
Jak to sielankowo redaktor opisał trwają, maja się zakończyć…..
Człowieku ZUT od maja 2022 robi 3 km drogi ostatnio widziałem ich w styczni 2 lub 3 dni. A redaktor pisze trwają…
Bawią się a ludzie zawieszenia rozbijają, opony dziurawią.
Dramat a nie inwestycja ciekawe kto bedzie otwierał groge ……
Śmieszne prace trwają raczej uciażenia trwają
do mieszkańca23:08, 21.04.2023
Nie narzekaj. Było zamieszkać w centrum miasta. Samochodu nie potrzebowałbyś. Stan Cię na dom pod miastem to i stać na naprawę samochodu.
Mieszkanka osiedla09:32, 21.04.2023
Ciekawe kto zaplaci za zawieszenie w aucie!? Cyrk nie budowa. Kawałek dalej uskok na nowym asfalcie zero oznakowania, bo miasto z gminą nie może się dogadać a auta niszczą się ktoś o tym myśli w ogóle!!!! Czy tylko piszecie ze od roku budują?!
Rybak13:28, 21.04.2023
Jak tylko RAK lub MAKSELON będą otwierać to mieszkańcy zrobią wam otwarcie oj zrobią.
Redaktorze porozmawiaj z mieszkańcami na temat inwestycji to będziesz miał obraz "prac" ZUT
Tu pd roku sa zadymy policja interweniowała z 8 razy to jakaś partanina anie firma. Objazd przez pole robili jakaś dziewczynka ruchem kierowała cyrk cyrk. A to się zgadzam ostatnio to jakies prace robili w styczni około 2 dni.
Gość 13:35, 21.04.2023
Tak długo jak remont strej kos,alinskiej. Żałosne. Nikt tego nie kontroluje. Grosza bym nie zapłacił.
Wojtek 17:23, 21.04.2023
Po co tam droga i chodnik ?
Tam wszyscy w gumiakach chodzą
Mieszkaniec rybackie22:26, 21.04.2023
Sam śnie zdziwiłem Ale jak robią to OK. Mże Szydło ma jakies działki…
A w umiakach to nad wodę chodzę polecam….
Cycero10:39, 06.05.2023
Remont 250m ulicy który trwa od września 2022-żałosne bez chodników oświetlenia i kanalizacji deszczowej taczka by taki odcinek szybciej wyremontował firma z czasów komuny remonty wykonuje śmiechu warte. Jestem ciekaw czy urzędnicy z ratusza na tak rozległy remont w czasie by pozwolili sobie przy własnych domostwach. Tylko TV na to nasłać ŻAŁOSNE bezradność władz lokalnych
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Plaża nad Trzesieckiem z nowym dzierżawcą.
w krs czytamy : spółka założona 17 03 2026 , kapitał zakładowy 5000 zł , brawo dla um ze takich biorą ,
balloon
15:50, 2026-04-03
Działkowcy ROD będą zadowoleni.
Żeby zrobić prąd w rozsądnych pieniądzach musi się zebrać parę osób i prezes działek też musi chcieć to zrobić jesteś taki mądry to przyjdź i to zrób przełomowy człowieku z 21 wieku
Deiv
15:36, 2026-04-03
Policja rusza na drogi. Świąteczne kontrole
Po wypadku pacjent w szpitalu odzyskuje przytomność. Dookoła biało , wszyscy też ubrani na biało...jeszcze niezbyt przytomnie pyta lekarza. Panie doktorze , czy ja jestem w szpitalu ? A doktor na to - w dużej części tak.
g-a
15:32, 2026-04-03
Policja rusza na drogi. Świąteczne kontrole
I tak się robi biznes.
Egon
15:26, 2026-04-03