Zamknij
REKLAMA

Pchli targ będzie odbywał się cyklicznie. Wiemy kiedy będzie następny

13.43, 22.09.2022 mg
Skomentuj fot. mg
REKLAMA

W minioną niedzielę na szczecineckim targowisku odbył się zorganizowany po raz pierwszy w naszym mieście pchli targ. Wydarzenie to przyciągnęło sporą ilość osób, które wystawiły swoje przedmioty na sprzedaż, a także tłum odwiedzających, którzy wybrali się tu na zakup. Zainteresowanie mieszkańców sprawiło, że wydarzenie to doczeka się kontynuacji i będzie odbywało się w Szczecinku cyklicznie.

- Po rozmowach ze znajomymi i z mieszkańcami, których spotkałem w niedzielę na rynku widać, że zainteresowanie tego typu wydarzeniem jest spore i słyszałem dużo głosów na temat tego, że powinno być ono organizowane częściej – mówi nam Jacek Brynkiewicz, miejski radny i zarazem pomysłodawca szczecineckiego pchlego targu.

– Myślę, że zaprosimy mieszkańców na kolejny pchli targ jeszcze w tym roku, w drugiej połowie października. Później będzie już za zimo, żeby organizować takie wydarzenie, ale na pewno będziemy chcieli do niego wrócić wiosną.

- Myślę, że w przyszłym roku na pchlim targu spotkamy się w kwietniu. Chciałbym, żeby odbywał się on cyklicznie. Część ludzi mówiło, że nie wiedziało, że coś takiego będzie się odbywać. Część też czekała, żeby zobaczyć, jak to wszystko będzie wyglądało i później mówili, że następnym razem też chcieliby się wystawić. Myślę, że organizowanie takiego wydarzenia raz na kwartał byłoby optymalnym rozwiązaniem. W tym roku będziemy chcieli na pewno zorganizować jeszcze jeden pchli targ w październiku, a później zapraszać cyklicznie np. w kwietniu, czerwcu, sierpniu i październiku – dodaje nasz rozmówca.

Pchli targ to z pewnością doskonała okazja do zrobienia porządków w swoich domach, a także przyjrzenia się temu, co zalega w naszych piwnicach czy garażach. Swoje przedmioty na pchlim targu może wystawić każdy z mieszkańców. Co ważne, może to zrobić bezpłatnie, bez konieczności uiszczania opłaty targowej. Już za kilka tygodni poznamy datę kolejnego szczecineckiego pchlego targu.

(mg)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

JolkaJolka

16 1

Od wiosny 2023, PCHLI TARG powinien odbywać się przynajmniej raz w miesiącu. 17:10, 22.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jan Jan

6 0

Fajna sprawa, jak mieszkałem w Holandii na pograniczu z Belgią to co sobotę był organizowany pchli targ połączony z występami miejscowych orkiestr, mieszkańcy przebierali się z stroje z minionych epok, przynosili upieczone przez siebie ciasta ogólnie - super zabawa. 07:07, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MaterialistaMaterialista

3 0

Kupiłem fajne szczypce i pancerzyk hitynowy super 13:40, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AA

2 0

W innych krajach taki targ jest jak małe święto . Są kiełbaski z grilla stragany że słodyczami muzyka , atrakcje dla dzieci i dorosłych . I naprawdę jest to coś fajnego. Świetnie że coś takiego zaczyna się u nas rozkręcać. Jestem na tak 14:20, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

wolnywolny

1 0

W Koszalinie jest Giełda w każdą niedzielę i komu to przeszkadza? Raz na kwartał chcecie zrobić? Puknijcie się w głowę. 22:42, 23.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%