Zamknij

Mikołaj z I LO przyniósł radość dzieciom na oddziale pediatrycznym

Magdalena Michalska 08:51, 09.12.2024 Aktualizacja: 08:54, 09.12.2024
Skomentuj fot. I LO fot. I LO

Grudzień to miesiąc pełen magii, ale dla dzieci przebywających w szpitalach bywa to czas smutku i tęsknoty za rodziną. W piątek, 6 grudnia, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku postanowili podarować małym pacjentom trochę świątecznego ciepła. Wraz ze św. Mikołajem odwiedzili oddział pediatryczny szczecineckiego szpitala, by obdarować dzieci prezentami i wnieść radość w ich codzienność.

Św. Mikołaj w towarzystwie swoich pomocników wręczał maskotki, kolorowanki i słodycze. Świąteczną atmosferę dopełniły kolędy, wspólnie śpiewane przez młodzież i dzieci. Każde dziecko mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, co na pewno pozostanie w ich wspomnieniach na długo.

Za przygotowanie prezentów odpowiadali uczniowie Maksymilian i Tomasz, którzy spędzili wiele godzin, starannie pakując podarunki. Ich zaangażowanie sprawiło, że każde dziecko poczuło się wyjątkowe.

Inicjatywa uczniów przypomina, jak ważne jest dzielenie się dobrem i radością, szczególnie w tak trudnym dla wielu czasie. Dla dzieci była to chwila wytchnienia od codziennych zmagań, a dla uczniów – lekcja empatii i wartości świątecznego ducha.

(Magdalena Michalska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Gałowo ma nową świetlicę

Ile, wpłynęło na konto Waszej firmy z wpłat za,, artykuły,, z kasy Starostwa, miasta Szczecinek i ościennych gmin? Ile wpłynęło na Wasze konto z instytucji publicznych ze Szczecinka i terenu powiatu. Prymitywna krypto reklama Lisa, Mikłasz skarbniczka powiatu i jednocześnie prezesa szpitala. Napiszcie na ten temat ile ta Pani wydoiła w ubiegłym roku! Napiszcie gdzie są zatrudnieni znajomi i rodziny lokalnych decydentów. Samorząd jest przesiąknięty nepotyzmem, kolesiostwem i układami towarzyskimi. Tzw. Lokalne media czerpią z tego pokazane dochody, szczególnie w latach wyborów. Możecie blokować komentarze, usuwać lecz prawdy nie zablokuje, jesteście tacy sami jak w Folwarku zwierzęcym Orwella.

BEDKA pisz...

12:03, 2025-08-10

Niebo nad Szczecinkiem w kolorach!

Marudzicie. Miejsce bez naturalnego znaczenia turystycznego - czymś musi konkurować. To jak hotel w gorszym położeniu, który jednak korzystniej dodaje opcje w stylu śniadanie i spa w cenie. Tu też trzeba coś dodawać. Choćby te opatrzone już balony. Bo kto by tu wytrzymał swoje wakacje? Spacer na pusty deptak po raz setny? Park po raz milionowy? I co dalej?

Atrakcje Sz-ek

11:57, 2025-08-10

Niebo nad Szczecinkiem w kolorach!

Przyjechalismy specjalnie z koszalina 5 osób a tu ani balonów na niebie, ta gala d…py nie *%#)!& lipa straszna

Doberman

11:39, 2025-08-10

Balony i akrobacje nad Trzesieckiem.

Śmierdzielowo wita ziomków z Nadrenii 🤣

Adolf

11:09, 2025-08-10

0%