Zamknij
REKLAMA

Muzeum wydłuża konkurs na dawne czarno-białe fotografie

12.31, 20.01.2023 mg Aktualizacja: 12.31, 20.01.2023
Skomentuj na zdjęciu ul. Wyszyńskiego (d. Żukowa) / fot. Wacław Relski
REKLAMA

Szczecineckie Muzeum regionalne postanowiło rozpocząć rok w dość nietypowy sposób – zapraszając wszystkich mieszkańców do udziału w konkursie fotograficznym. Jednak zadaniem osób, które chcą włączyć się do zabawy, nie będzie „pstryknięcie fotki”, ale przejrzenie rodzinnych albumów, zwłaszcza tych należących do nieco starszych członków rodziny.

Początkowo osoby chcące wziąć udział w zabawie, miały czas na dostarczenie konkursowych fotografii do 20 stycznia. Jednak z uwagi na zainteresowanie mieszkańców, dyrekcja muzeum postanowiła wydłużyć czas trwania konkursu. Każdy, kto chciałby wziąć w nim udział, ma na to czas do 31 stycznia.

Celem poszukiwań powinny być stare fotografie, które wykonane zostały w naszym mieście i ukazują życie mieszkańców lub architekturę Szczecinka sprzed lat.

- Nowy rok rozpoczynamy od konkursu fotograficznego. Przeglądnijcie domowe archiwa i podzielcie się z nami najciekawszymi zdjęciami. Są tylko dwa warunki - fotografia musi być czarno-biała i ma być wykonana w Szczecinku – informują szczecineccy muzealnicy.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie proszone są o osobiste przynoszenie zdjęć do Muzeum Regionalnego przy ul. Szkolnej 1. Oryginały zostaną zwrócone właścicielom. Z najciekawszych prac powstanie kolejna wystawa. Wernisaż wystawy będzie jednocześnie uroczystością wręczenia atrakcyjnych nagród.

(mg)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (4)

gośćgość

1 3

Tylko dwa warunki? Nie trzeba mieć zgody na publikację wizerunku i w ogóle zgody na publikację od tego, kto wciskał spust, jeśli zdjęcie nie jest naszego autorstwa?
Serio? 20:19, 20.01.2023

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

MożeszMożesz

3 1

pójść na cmentarz, stanąć przed grobem i się zapytać - czy wyraża Pan/Pani zgodę na publikację zdjęcia? 08:57, 21.01.2023


 AQQ. AQQ.

2 1

Daj spokój. On ma ciężko. Mentalność na poziomie reklam shopeepeepee... 10:09, 21.01.2023


g-a g-a

1 0

Możesz - prawa autorskie są dziedziczone jakbyś nie wiedział. Zawsze jest jakiś spadkobierca o ile ktoś te prawa zastrzegł. 20:08, 27.01.2023


REKLAMA
0%