Zamknij
REKLAMA

Kociaki szukają domu. Uwaga – można się zakochać!

12:52, 27.05.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Jeśli potrzebujecie codziennej dawki endorfin, barwickie Zwierzoluby polecają odwiedziny w „kocim domku” i zyskanie czworonożnego przyjaciela na całe życie.

Kocia mama – Migotka, trafiła pod opiekę Zwierzolubów, po sygnale od zatroskanej osoby, która martwiła się o jej bezpieczeństwo. Ruchliwa szosa, wielu przechodniów, a obok ona – bezdomna kotka z pięcioma maluchami. Dziś wiemy, że jej przychówek – trzy koteczki i dwa kocurki, mają około 5-6 tygodni. Na razie nie otrzymały imion, a przez barwickich wolontariuszy nazywane są po prostu Muminkami Migotki.

Kociaki będą gotowe do adopcji po ukończeniu 12 tygodni życia.  - Bywa, że ludzie rozłączają maluchy z kocicą, po 8 tygodniach a nawet wcześniej, jak tylko zaczną jeść. Jest to wielki błąd, gdyż maluchy nie nabyły jeszcze odporności i nie nauczyły się życia – tłumaczy pani Joanna Owczarek. -Zabrane wcześniej bywają chorowite, słabe, agresywne, miewające problemy z higieną i ogólne zaburzenia zachowania. W Zwierzolubach wiemy, jak słodkie są maluszki! Jeśli takie kochacie zaopiekujcie się nimi wraz z kocicą, jako ich dom tymczasowy. Gwarantujemy moc słodkości i plus „sto punktów do sławy”. 

Pani Joanna ma również inny apel do potencjalnych kocich rodziców. –Mam wrażenie, że osoby zainteresowane przygarnięciem zwierzaka, boją się umów adopcyjnych. My jako stowarzyszenie dajemy naszym podopiecznym całe serce, leczymy je, szczepimy, karmimy, tulimy, masujemy brzuszki... Dzięki umowie, mamy pewność i wpływ na to, że zwierzak, którego całym sercem ratowaliśmy, nie trafi z deszczu pod rynnę i że nie spotka go żadna krzywda. Zapewniam, że w umowie nie ma żadnych „udziwnień”, a jedynie spis normalnych warunków jakie każdy właściciel ma obowiązek zapewnić swojemu zwierzakowi.

Jeśli chodzi o Muminki - dwa maluszki mają już potencjalny dom. Trzy jeszcze czekają. Na adopcję liczy też Migotka - do adopcji trafi już po kastracji. - Gdyby ktoś się zakochał - prosimy o mail: [email protected] Odpowiemy na sto procent! –zapewnia nasza rozmówczyni.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

kocia mamakocia mama

1 1

😍🧡💛💚💙💜😍 13:17, 27.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

barbarabarbara

2 1

Te kociaki wyglądają przepięknie, są zadbane i zdrowe a nie jak te ze schroniska w Szczecinku . Chore załzawione oczka i w oczach przerażenie!! 17:34, 27.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

88

1 2

To weź je sobie 20:17, 27.05.2022


REKLAMA
0%