Zamknij
REKLAMA

Szansa na szybsze zdobycie paszportu. Szczecinecki oddział czynny w dwie kolejne soboty

18:40, 23.05.2022 | mg
Skomentuj
REKLAMA

Od kilku miesięcy trwa prawdziwy szturm na urzędy, aby wyrobić nowy paszport. Nie inaczej jest również w naszym mieście. Długość kolejki potęguje fakt, że wcześniej przez kilka miesięcy szczecineckie biuro paszportowe było zamknięte, a swoją działalność wznowiło w marcu. Od tego czasu mieszkańcy masowo zaczęli wyrabiać nowy dokument. Część z nich to osoby, których paszport zwyczajnie stracił ważność i chcą go odnowić, aby móc wybrać się na tegoroczne zagraniczne wakacje. Jednak znakomita większość petentów, to osoby, które z coraz większym i nieukrywanym niepokojem od początku śledzą wydarzenia rozgrywające się za naszą wschodnią granicą.

Pomimo upływu blisko trzech miesięcy, kolejki w szczecineckim oddziale nie maleją. Wręcz przeciwnie. Dodatkowo z uwagi na fakt, że w biurze zatrudniona jest jedna osoba obsługująca interesantów, oczekiwanie na wizytę i możliwość złożenia wniosku trwa od kilku tygodni do nawet dwóch miesięcy. Terminy wizyt są tu zarezerwowane już do połowy lipca.

Jednak ci, którzy nie mogą czekać tak długo, mają szansę zdobyć upragniony dokument wcześniej. Aby „rozładować” nieco tłok i skrócić czas oczekiwania przez dwa najbliższe tygodnie w Szczecinku zorganizowane zostaną tzw. soboty paszportowe.

W związku z dużym zainteresowaniem szczecinecki terenowy punkt paszportowy dodatkowo będzie czynny przez dwie kolejne soboty – 28 maja oraz 4 czerwca. W celu umówienia wizyty po złożenie wniosku lub odbiór gotowego dokumentu osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 94 37 430 04.

(mg)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Gość Gość

4 2

W Chojnicch bez problemu 21:18, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

monikamonika

3 1

Po prostu tragedia !!!! zeby ktos tam odebral telefon to czyni z cudem.2 tygodnie ,dzien w dzien dzwonilam zeby zrobic termin !! bez rezultatu 😡👎 08:40, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

1 0

Dobrze by było żeby wyrobili paszport dla kurdupla żey zobaczył jak ludzie żyją bez dyktatorów zapatrzonych na Białoruś i Węgry. 06:41, 26.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%