Zamknij
REKLAMA

Nasi breakdancerzy z pierwszymi sukcesami

19:23, 23.05.2022 | .
Skomentuj fot. archiwum tancerzy
REKLAMA

Początkujący tancerze z sekcji breakdance’u prowadzonej przez Darię Sajdak udowodnili, że po zaledwie kilku miesiącach treningów już mogą się równać z bardziej doświadczonymi zawodnikami podczas turniejów. W miniony weekend wzięli oni udział w charytatywnym turnieju tańca przebiegającym pod hasłem „Breaking Mission”, który odbył się w Malechowie. Uczestnicy sekcji SAPiK-u wystartowali w kategorii „bgirls do 1-go roku stażu tanecznego”.

Dwie ze szczecineckich zawodniczek - Oliwia Biegańska oraz Zuzanna Romaniuk znakomicie zaprezentowały się podczas etapu eliminacji i dostały się do rundy drugiej.

- Jest to bardzo dobry wynik, gdyż większość uczestników z innych miast m.in Koszalina, Szczecina, Malechowa tańczą dłużej – relacjonują prowadzący sekcję. - Przed zawodami nasi tancerze wzięli również udział w godzinnych warsztatach tanecznych z bboyem Andrzejem ze Szczecina, na których poznali nowe ruchy i dostali cenne wskazówki.

Sukcesem może pochwalić się także prowadząca naukę tańca Daria Sajdak, która na scenie wystartowała w kategorii 2vs2. Została dostrzeżona przez jurorów, którzy postanowili przyznać jej wyróżnienie i tytuł najlepszej „bgirl” całej imprezy.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

OliwiaOliwia

0 0

Impreza była super sama występowałam i dostałam się do drugiej rundy impreza była bardzo fajna, ja miałam starcie z dwoma dziewc,ynkami młodszymi z Malechowa 08:37, 24.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%