Zamknij
REKLAMA

Rozpoczął się kolejny sezon roweru miejskiego. Uruchomiono wypożyczalnie.

12:59, 06.04.2021 | r.
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

Nadszedł moment, na który czekali wszyscy miłośnicy jednośladów. Można już korzystać z wypożyczalni rowerów miejskich. Jednoślady zaparkowały przy 27 stacjach zlokalizowanych w różnych częściach naszego miasta.

Początkowo tegoroczny sezon Szczecineckiej Wypożyczalni Rowerów Miejskich miał rozpocząć się marcu. Jednak zimowa aura zmusiła Komunikację Miejską, która zarządza wypożyczalnią, do przesunięcia tego terminu na kwiecień.

Jeśli chodzi o samą wypożyczalnię to nie wprowadzono żadnych zmian w regulaminie. Jednak bezpieczeństwo użytkowników jest priorytetem dlatego zarządca zachęca do przemieszczania się rowerami miejskimi przy zachowaniu ostrożności i właściwej higieny. Ma to oczywiście związek z sytuacją epidemiczną.

W ubiegłym roku rowery miejskie zostały wypożyczone łącznie ponad 50 tys. razy. To jednak nie jest rekord, bo rok wcześniej wypożyczeń było ponad 103 tys. W ubiegłym roku z powodu pandemii wypożyczalnia musiała być zamknięta na kilka tygodni. 

(r.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SrutututuSrutututu

4 6

Złomy jeżdżące tylko krajobraz zaśmiecają naszą piękną perełkę turystyczną szkoda szkoda wielka szkoda 13:18, 06.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%