Zamknij

Pakersi Szczecinek pomagają przepełnionym paczkomatom Inpost

artykuł sponsorowany + 10:49, 20.12.2020 Aktualizacja: 10:51, 20.12.2020

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju i na świecie oraz obostrzeniami związanymi z Covid-19, społeczeństwo zostało zmuszone, aby zamawiać większość rzeczy online. To spowodowało przepełnienie popularnych paczkomatów firmy Inpost.

Firma Pakersi Szczecinek wychodząc naprzeciw swoim klientom i mieszkańcom miasta postanowiła pomóc firmie kurierskiej.

-Otrzymaliśmy od firmy Inpost urządzenie do skanowania "przyjęcia i wydania" przesyłek jako PACZKOMAT, aby przesyłki nie zawracały na magazyn do Piły –informują właściciele szczecineckiego punktu. - Przyjmujemy paczki oraz wydajemy wszystkim, którzy się do nas zgłoszą. Mamy jedno urządzenie, które musi przyjąć nr telefonu oraz kod odbioru tak jak w paczkomacie. Niestety trwa to trochę czasu, serwery są przepełnione, a odnalezienie takiej przesyłki spośród ponad 1000 szt - paczki z paczkomatów ul. Wiśniowa, ul. Podwale, ul. Jana Pawła i Cieślaka które otrzymaliśmy - zajmuje trochę czasu stąd gromadzi się spora grupa osób na zewnątrz. Od dnia 18 grudnia osoby, które się zgłoszą do nas po przesyłkę z paczkomatu inpost prosimy o podchodzenie do lokalu od podwórka (wjazd przez bramę).

Pracujemy codziennie w pełnej obsadzie od 9 do 24, w sobotę i niedzielę w godzinach 10-14. Prosimy o wyrozumiałość. Wszystkich, którzy chcą nadać przesyłki zapraszamy od strony kina - głównym wejściem bez kolejki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sytuacja jest nadzwyczajna i do tej pory nie miała miejsca. Kurierzy, którzy pracują od początku istnienia firmy Inpost potwierdzają, że jeszcze nie było takiej sytuacji.

Pozdrawiamy Pakersi Szczecinek

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop

OSTATNIE KOMENTARZE

0%