Stowarzyszenie Aktywnych Kobiet w Szczecinku już dziś zaprasza na Kiermasz Bożonarodzeniowy.
Członkinie Stowarzyszenia zapraszają na swoje stoisko, które mieści się przy Centrum Informacji Turystycznej. Na kiermaszu, który potrwa do godziny 15:00 można kupić ozdoby świąteczne, które zostały wykonane na warsztatach terapii zajęciowej.
Środki pozyskane z kiermaszu zostaną przekazane na bieżącą działalność Hospicjum w Szczecinku.
gość07:20, 13.12.2019
Co tu komentować , większość mieszkańców Szczecinka może tylko powąchać wspaniałe zapachy unoszące się w powietrzu i piękne ozdóbki świąteczne , nie na przeciętną kieszeń biednych mieszkańców.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szczecinek szykuje schrony w szkołach
Do tych schronów zapakują się szczecineccy peowcy? Jeżeli tak to git! Co nie kal eson?
A czy
08:05, 2026-05-04
Ponad 3 kilometry flagi Polski.
Gdyby to była szmata unii lub tęczowa to wszystkim wam by pociekło po gaciach z podniety
Lgbesre
06:51, 2026-05-04
Koniec kolejek w starostwie? Urządzenie już działa
Ka l esona szczecineckoego qtaf ona.
Do
06:36, 2026-05-04
Koniec kolejek w starostwie? Urządzenie już działa
Tak *%#)!& i obciach po dukaniu twym.Kto napisał ci te wypociny?Jprrd *%#)!& deptakiem zaułkiem.
Powiem
06:35, 2026-05-04