Niecodzienna scena rozegrała się w środę przed godziną 23:00 na ul. Wyszyńskiego w Szczecinku. Szczecineckie służby ratunkowe otrzymały informację o osobie wiszącej za oknem na wysokości II piętra.
Trzymającego się parapetu mężczyznę zauważyli przechodnie, którzy powiadomili służby ratunkowe. Mężczyźni w międzyczasie udali się do mieszkania, aby pomóc wciągnąć wiszącego za oknem. Na szczęście w porę to zrobili i nie doszło do tragedii.
Jak udało nam się ustalić, 43-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Został przewieziony do szpitala na badania. Dalsze czynności prowadzi policja.
Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego.
Lopez16:31, 29.11.2019
Gosciu chcial do Turasa na kebeb skoczyc?
Asere hee17:03, 29.11.2019
Niech pokrywa koszty akcji....
Gość17:17, 29.11.2019
Selekcja musi byc
Pozostałe komentarze
Moher19:41, 29.11.2019
Ja będę następny lekarz rodzinny i psychiatra muwiom rze nie nadaje sie do rzadnej pracy a orzecznictwo o rente karze isć do pracy a jak kogoś zabije bo np wyleci mi mlotek to kto odpowie lekaż rodzinny psychiatra czy ja banda zlodziei
Czytelnik21:41, 29.11.2019
Chłopie to nie lekarza a szkoły trzeba, skąd takich ludzi bierze Świat ????
MOHER23:55, 29.11.2019
Do czytelnik może kolego mnie zatródnisz jak nie chcom dac renty moge pokosic ogrody pokopac ale pokopie z 10-20 minut i przerwa bo mam krengoslup hory i nadgarstek oraz co jakiś czas musze iśc do szpitala psychiatrycznego bo lapie depresja
Czytelnik02:20, 30.11.2019
Wielkie brawa dla przechodniów. Widać pewność i zdecydowanie.
podatnik21:43, 29.11.2019
Jezusie Maryjo, jeden pijak a cała Powiatowa Straż na nogach. Szkoda, że nie wezwano Wojska, WOTu i jeszcze F-16 dla pewności.... Co za kraj się robi... A jak trza to służby zajęte...
Sm22:30, 29.11.2019
A gdzie strazniczki miejskie ciagajace palki po ziemi ja sie pytam
Lecę bo chce 11:22, 30.11.2019
Wczoraj był Superman w tv na "TVN" A tu popatrz Szczecinek ma swojego,krystyna do psychiatry to ja dzisiaj se polecę.???
Lola10:45, 01.12.2019
Mąż za szybko z delegacji wrócił :-)
lolo11:41, 01.12.2019
I po co ten monitoring?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz