Zamknij
REKLAMA

Rusza nowa edycja konkursu AGROLIGA 2022

09:31, 21.07.2022 | .
REKLAMA

Rozpoczynamy kolejną edycję jednego z najstarszych konkursów dla rolników i firm działających na obszarach wiejskich. Konkurs Agroliga realizowany jest w dwóch etapach – wojewódzkim i krajowym.

Etap wojewódzki konkursu finansowany jest z „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.  Konkurs Agroliga 2022 – etap wojewódzki  realizowany w ramach Planu Działania Krajowej sieci Obszarów wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2022-2023 przez Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

Konkurs AgroLiga 2022 organizowany jest na szczeblu wojewódzkim przez Wojewódzkie Ośrodki Doradztwa Rolniczego, zaś na szczeblu krajowym – przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Honorowy Patronat nad konkursem sprawują: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR, Dyrektor Generalny KOWR i Prezes KRUS. Patronat Medialny pełni Magazyn Ludzi Przedsiębiorczych AGRO.

Konkurs AGROLIGA pozwala na prezentację dorobku rolnictwa i firm funkcjonujących w tym obszarze z terenu poszczególnych województw. Laureatami wojewódzkimi są rolnicy  i przedstawiciele agro-przedsiębiorstw, którzy wyróżniają się osiąganymi efektami technologicznymi i ekonomicznymi, rozwijają swą działalność przy pomocy funduszy unijnych oraz wykazują zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. Konkurs jest promocją oraz wyróżnieniem gospodarstw i firm z branży rolnej, które funkcjonują na rynku regionalnym, a uzyskanie tytułu laureata ogromnym sukcesem i prestiżem.

Przy wyborze Mistrza i Wicemistrza Wojewódzkiego w obu kategoriach komisja weźmie pod uwagę również: bezpieczeństwo pracy oraz estetykę obejścia i otoczenia gospodarstwa lub firmy.

Uczestnicy konkursu mogą być zgłaszani przez doradcę ODR lub sami wypełnić  kartę zgłoszeniową oraz oświadczenia i przesłać na adres:

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach

Oddział w Koszalinie

ul. Przemysłowa 8

75-216 Koszalin

z dopiskiem „AGROLIGA 2022”

lub w formie elektronicznej na adres e-mail:  [email protected],

w temacie „AGROLIGA 2022”

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 94/341 87 37

Regulamin i karty zgłoszenia do Konkursu AGROLIGA 2022 są dostępne na stronie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach: www.zodr.pl

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Odwiedź portal KSOWwww.ksow.pl

Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Za treść merytoryczną odpowiada Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%