Zamknij

Leśna wystawa zdjęć przed szczecineckim ratuszem.

. 09:38, 30.08.2022 Aktualizacja: 10:38, 30.08.2022
Skomentuj fot. iszczecinek.pl fot. iszczecinek.pl

Przed szczecineckim ratuszem możemy oglądać kolejną ciekawą wystawę. Tym razem leśnicy z terenu Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinku zaprezentowali wyjątkowe zdjęcia.

- To wystawa prac leśników, którzy są pasjonatami fotografii z wieloletnim stażem. Mają za sobą wiele nagród. Lasy Państwowe prowadzą coroczny konkurs pod nazwą "Las w obiektywach leśników", gdzie trafiają prace doceniane przez znawców fotografii z całej polski.

- mówi Marek Stasiuk, rzecznik prasowy RDLP w Szczecinku

Wśród prac, które pojawiły się na wystawie na szczecineckim deptaku są prace autorów, którzy wygrywali konkursy, na które wpływało ponad 1800 prac.

- Wystawa jest przykładem, że leśnicy nie tylko wykonują swoją pracę z obowiązku, ale także się nią pasjonują.

Wystawa powstała w ramach wydarzenia Dary Lasu 2022 i dostępna będzie przez najbliższy miesiąc.

[ZT]29228[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%