W Szczecinku i powiecie szczecineckim mamy kolejny rekordowy przyrost osób zakażonych koronawirusem. Minionej doby aż u 47 osób potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2.
-To 3 młode kobiety, 9 kobiet w średnim wieku, 9 starszych kobiet, 4 młodych mężczyzn, 13 mężczyzn w średnim wieku, 9 starszych mężczyzn –informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie.
Tym samym liczba osób zakażonych od początku pandemii zbliżyła się do 400, a blisko 700 osób przebywa na kwarantannie. 157 osób wyzdrowiało.
[ZT]21680[/ZT]
Zakażenia z dnia 26.10.2020 na terenie województwa zachodniopomorskiego
- pow. białogardzki – 11 osób (3 młode kobiety, 3 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 1 młody mężczyzna, 3 mężczyzn w średnim wieku)
- pow. choszczeński – 6 osób (1 młoda kobieta, 1 kobieta w średnim wieku, 2 starsze kobiety, 1 mężczyzna w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
- pow. drawski – 23 osoby (2 dzieci, 1 młoda kobieta, 7 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 1 młody mężczyzna, 9 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn)
- pow. goleniowski – 28 osób (2 dzieci, 2 młode kobiety, 11 kobiet w średnim wieku, 3 starsze kobiety, 10 mężczyzn w średnim wieku)
- pow. gryficki – 20 osób (1 dziecko, 11 kobiet w średnim wieku, 3 starsze kobiety, 4 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
- pow. gryfiński – 12 osób (1 dziecko, 6 kobiet w średnim wieku, 4 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
- pow. kamieński – 1 osoba (1 kobieta w średnim wieku)
- pow. kołobrzeski – 34 osoby (1 dziecko, 4 młode kobiety, 16 kobiet w średnim wieku, 3 starsze kobiety, 2 młodych mężczyzn, 6 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn)
- pow. koszaliński + m. Koszalin – 75 osób (8 dzieci, 3 młode kobiety, 23 kobiety w średnim wieku, 6 starszych kobiet, 25 mężczyzn w średnim wieku, 10 starszych mężczyzn)
- pow. łobeski – 7 osób (1 dziecko, 5 kobiet w średnim wieku, 1 mężczyzna w średnim wieku)
- pow. myśliborski – 2 osoby (1 młody mężczyzna, 1 starszy mężczyzna)
- pow. policki – 16 osób (1 dziecko, 1 młoda kobieta, 6 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 7 mężczyzn w średnim wieku)
- pow. pyrzycki – 9 osób (2 dzieci, 3 kobiety w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 2 mężczyzn w średnim wieku, 1 starszy mężczyzna)
- pow. sławieński – 39 osób (1 dziecko, 23 kobiety w średnim wieku, 5 starszych kobiet, 6 mężczyzn w średnim wieku, 4 starszych mężczyzn)
- pow. stargardzki – 81 osób (5 dzieci, 9 młodych kobiet, 28 kobiet w średnim wieku, 9 starszych kobiet, 6 młodych mężczyzn, 18 mężczyzn w średnim wieku, 6 starszych mężczyzn)
- m. Szczecin – 97 osób (5 dzieci, 9 młodych kobiet, 25 kobiet w średnim wieku, 9 starszych kobiet, 16 młodych mężczyzn, 24 mężczyzn w średnim wieku, 9 starszych mężczyzn)
- pow. szczecinecki – 47 osób (3 młode kobiety, 9 kobiet w średnim wieku, 9 starszych kobiet, 4 młodych mężczyzn, 13 mężczyzn w średnim wieku, 9 starszych mężczyzn)
- pow. świdwiński – 23 osoby (1 dziecko, 3 młode kobiety, 7 kobiet w średnim wieku, 3 starsze kobiety, 7 mężczyzn w średnim wieku, 2 starszych mężczyzn)
- m. Świnoujście – 19 osób (1 młoda kobieta, 6 kobiet w średnim wieku, 2 starsze kobiety, 2 młodych mężczyzn, 5 mężczyzn w średnim wieku, 3 starszych mężczyzn)
- pow. wałecki – 10 osób (1 młoda kobieta, 5 kobiet w średnim wieku, 1 starsza kobieta, 3 mężczyzn w średnim wieku)
17 13
WPROWADZANIE DYKTATURY: - zdiagnozować problemy najbiedniejszych i najmniej wyedukowanych, - dać im wroga, najlepiej kilku, będących w zmowie, - dać im bohatera, lub prawie boga, - złożyć obietnice, najlepiej takie, których nie da się spełnić - obwiniać wroga o wszystkie problemy, - wszelką opozycję i inaczej myślących podpiąć pod wroga - uczynić z najbiedniejszych i najmniej wyedukowanych naród wybrany, rasę Panów, lepszy sort itp. - zrobić z siebie męczennika dla dobra narodu (najlepiej, gdy osoba w roli wodza nie ma rodziny, można ludziom wmawiać, że wódz poświęca się sprawie) - podpiąć się pod wszystkie narodowe wartości, - przypisać wrogie wartości opozycji, - przypisać opozycji kolaborację z wrogiem, - przypisać sobie patriotyzm, rewolucję, walkę dla sprawy, - mówić, że dąży się do wzoru bohatera, - za niespełnione obietnice obwiniać wroga i jego pomocników, - być konsekwentnym (czas działa cuda) - wszelkie działania uzasadniać dobrem sprawy, - pokazać, że się walczy się z wrogiem, - co jakiś czas poświęcić kogoś (wykorzystać ofiarę z wroga do eliminacji opozycji) - mówić, że jest się blisko realizacji celów i prosić naród o kolejne ustępstwa dla dobra sprawy, od najmniejszych do coraz większych - uzasadnić łamanie prawa wyższą koniecznością. Gdy orientujesz się, że jest dyktaturą, z reguły już jest za późno. Zaczynasz się buntować i przychodzą po ciebie.
8 7
Męczennik Diduszko i matka wszystkich niepełnosprawnych Hartwig , obrońca praw obywatelskich Wielgus to są męczennicy za nasze podatki. Lewactwo w natarciu , małolatka na ulicy razem z przegranymi politykami , ktirzt chcą zaistnieć . Konstytucja ! Tak konstytucja się kłania hipokryci i bankruci polityczni . Ty AQQ tak naprawdę czy tyko udajesz ?
5 6
Ty na pewno nie udajesz. Ile śniegu do pochwy trzeba napchać by powstał taki bałwan jak ty?
4 2
I znowu trollujesz pajacu jeden, wziąłbyś się do roboty lepiej wyznawco youtuba. Podpisuj się AQUQU na muniu ile razy trzeba ci to pisać.
15 19
Pier.d.o.lisz jak potłuczony,weź się za robote albo konia sobie zwal
15 8
Odpowiem Ci na Twoim poziomie: Twój Stary mógł sobie konia zwalić, niestety spłodził Ciebie.
18 6
Kto odpowie za zarażenia COVID -19 a nie daj Boże za smierć z powodu wirusa tych młodych nieświadomych ludzi po wczorajszych występach na mieście ? Kto?
2 7
tylko golinska i jej zespół
2 6
Czy was do reszty posralo corona Panikarze od jutra wojsko na ulicach będzie tu nie chodzi o tą pseudo pandemie morawiecka szuja robi robotę obudz się durny czleku zniewolony.
To jest przy tym nic co szykuje nam rząd
2 1
Jak to kto radny tangens
2 0
daniels i jego wicki
0 0
Jak to kto ? Jhd
4 9
*%#)!& ich z tym kronapierdolcem
17 8
Kabaret z protestami i marsz przeistaczajacy się w bezmyślna , agresywna masę może doprowadzić do nieszczęścia , czysto widza rodzice tych młodych ludzi ? Nie na usprawiedliwienia i przyzwolenia do zdziczenia!
Patrząc na obrazy przekazywane w mediach nie sposób czuć niesmak i politowanie nad tym wszystkim , cóż dziś mamy obraz wzburzonych młodych ludzi uczących się w najgorszych szkołach , z najsłabszym poziomem, pochodzących z nizin społecznych gdzie patologia to codzienność . Kim trzeba być aby wykorzystywać ta bezmyślna masę ?
2 0
Burmistrzem zagrożonym wyrokiem z odsiadką
18 10
kto weźmie odpowiedzialność za wczorajsze zarażenia dzieci, które zmanipulowane tłumnie wałęsały się po mieście, kto
2 0
Daniels i radny od ronda swojego imienia
7 2
Powiat idzie na rekord?
6 3
Skąd tego tyle? Znowu jakiś zakład?
1 6
ten zakład nazywa się kościół
2 0
Nie, burmistrz i czerwoni radni trzodę robi na ulicach.
2 2
Brawo, więcej protestów gimbusek i ich macic to więcej zarażeń. Już zaczyna brakować respiratorów.