Zamknij
REKLAMA

Ministerstwo zdrowia: 31 nowych przypadków koronawirusa, łącznie 957; nie żyje trzynasta osoba

15:09, 25.03.2020 | Katarzyna Lechowicz-Dyl ktl/ robs/
REKLAMA
Skomentuj
PAP

Nowe potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, siedmiu z woj. wielkopolskiego, czterech z woj. podkarpackiego, dwóch osób z woj. kujawsko-pomorskiego, dwóch z woj. lubuskiego, dwóch z woj. śląskiego oraz po jednej osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.

Ministerstwo przekazało również, że w szpitalu w Bolesławcu z powodu koronawirusa zmarł 71-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące.

MZ wyjaśnia, że wyłączyło ze statystyk zdublowanego wcześniej pacjenta, co oznacza, że łącznie w woj. zachodniopomorskim jest 29 osób zakażonych koronawirusem.

W sumie zakażenie potwierdzono dotąd u 957 osób, 13 z nich zmarło. (PAP)

(Katarzyna Lechowicz-Dyl ktl/ robs/)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Plus teraz BobolicePlus teraz Bobolice

0 0

W Bobolicach jest kobieta, ktora miala dodatni test w kierunu koronawirusa oraz jest wiele rodzin na kwarantannach. Rzekomo, ktos na kwarantannie ,,robi ludziom włosy" a nie powinien. #zostanwdomu 16:16, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NananaNanana

0 0

Choroby współistniejące? Osoby przewlekle chore, które na skutek osłabienia organizmu i słabej odporności z jakiegoś powodu, np. leczenia wcześniejszego, przyjmowania leków złapały wirusa. Tak powinno być napisane. A tylko straszenie i straszenie. 18:18, 25.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone