Zamknij
REKLAMA

Zimowe zabawki dla dziecka - co wybrać?

14:18, 18.01.2022 | .
Skomentuj

Okres zimowy nie zawsze pozwala nam cieszyć się białym puchem i możliwością spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niestety bardzo często pogoda nie zachęca do wyjścia na dwór, co wiąże się z koniecznością zagospodarowania dzieciom długich zimowych wieczorów. W tym czasie najlepiej sprawdzają się zabawki, które będą w stanie pochłonąć malucha na wiele godzin. Na jakie gadżety można się zatem zdecydować?

Zabawki rolnicze do domu i na zewnątrz

Kombajny, przyczepy, ciągniki i traktory to znakomita opcja dla wszystkich małych miłośników zabawy w farmę. Co więcej, przepadają za nią zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Perfekcyjnie odwzorowane figurki, którymi można się poruszać, ładować poszczególne elementy i uzupełniać o kolejne akcesoria to znak rozpoznawczy marki Bruder. Zabawki rolnicze oferują wiele funkcjonalności, dzięki czemu możliwości zabawy są nieskończone. To zatem świetne rozwiązanie jeśli chcemy zająć malucha przez dłuższy czas, a jednocześnie zapewnić mu wartościową i rozwijającą rozrywkę. Oprócz tego, rodzic może wyjaśnić dziecku jak wygląda życie na farmie i jakie obowiązki wiążą się z pracą na roli.

Zabawki zdalnie sterowane

Możliwość samodzielnego sterowania kierunkiem jazdy samochodzików, maszyn budowlanych lub rolniczych to świetna atrakcja dla nieco starszych dzieci. Wiele modeli zostało wyposażonych w specjalne opony, które posiadają bieżnik dostosowany do poruszania się nawet po trudnym terenie. Co za tym idzie, tego typu akcesoria mogą być z powodzeniem używane nawet na zewnątrz, podczas sprzyjających warunków atmosferycznych. Gdy pogoda nie zachęca do wyjścia, zabawa w domu również dostarczy mnóstwo frajdy.

Wiele modeli zdalnie sterowanych to bardzo dokładne repliki oryginalnych pojazdów. Dzięki temu, z pewnością spodobają się one wszystkim małym miłośnikom motoryzacji. Sterowanie odbywa się za pomocą dołączonego pilota, który jest łatwy w obsłudze.

Zapraszamy na zakupy: Zabawki Bruder

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

NelaNela

0 0

Moje dzieciaki nie potrzebują wielu zabawek, żeby móc się czymś zająć dłużej. Lubią układać puzzle albo grać w planszówki jak np Gadka Szmatka, w której muszą układać zdania gdzie wyrazy zaczynają się na tą samą literę oraz jest narzucony temat. Dzieciaki jakoś sobie radzą bez szałowych gadżetów :) 14:47, 20.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%