Zamknij
REKLAMA

Play ułatwia życie swoim Klientom, wdrażając mojeID. Teraz zawieranie umów z operatorem zdalnie!

13:25, 15.09.2021 | r.
Skomentuj

Aby jeszcze bardziej ułatwić swoim klientom korzystanie z usług operatora, w tym z możliwości zawierania przez nich umów drogą online, Play udostępnił możliwość zdalnego potwierdzania tożsamości z wykorzystaniem usługi mojeID dostarczanej przez KIR. Takie rozwiązanie to bezpieczny i wygodny sposób zawierania umów online, zarówno dla dotychczasowych, jak i nowych klientów Play.

Umowa z Play online

mojeID to nowoczesny sposób potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Pozwala on na realizację wszelkich formalności, które dotychczas wymagały osobistej wizyty lub uwierzytelnienia danych drogą elektroniczną. Dzięki mojeID możesz teraz bezpiecznie i wygodnie zawierać online umowy abonamentowe oraz aneksy u operatora sieci komórkowej Play bez konieczności wychodzenia z domu. Potwierdzenie tożsamości z mojeID odbywa się poprzez bankowość internetową w oparciu o dane, które zostały wcześniej sprawdzone przez zaufany podmiot - dostawcę tożsamości, np. bank.

mojeID załatwia Twoje sprawy online

Usługa mojeID to rozwiązanie, które zdecydowanie ułatwia życie. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możemy w bezpieczny sposób zweryfikować swoją tożsamość online, bez konieczności wstawania z kanapy, w zaciszu domu, na dowolnym urządzeniu i w dogodnym dla siebie czasie.

Zdalne potwierdzenie tożsamości za pomocą mojeID zapewnia dostęp do szerokiej gamy usług online świadczonych przez dostawców m.in. z branży energetycznej, medycznej, telekomunikacyjnej czy ubezpieczeniowej. Usługa mojeID zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzania danych. Banki, będące dostawcami tożsamości, zapewniają kompleksową ochronę danych użytkownika w systemach bankowości elektronicznej. Przekazywanie informacji zawsze wymaga autoryzacji dokonywanej przez użytkownika po zalogowaniu się na stronie banku. To my finalnie decydujemy czy chcemy udostępnić nasze dane, a także w każdej chwili możemy sprawdzić, jakich informacji wymaga konkretny usługodawca.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%