Zamknij
REKLAMA

Żabka - opinie o franczyzie, czy warto?

13:38, 13.07.2021 | materiały partnera

Chcesz zostać właścicielem sklepu? Są na to różne sposoby, ale interesującą możliwość stwarza Żabka. Franczyza w jej ramach pozwoli błyskawicznie uruchomić nowy punkt sprzedaży. Co się z tym wiąże? Jakie są opinie o franczyzie? Sprawdźmy!

Opinie o franczyzie – co to za umowa?

Popularna sieć sklepów Żabka działa na zasadzie franczyzy. Co to oznacza? W ogólnym zarysie: przystępujesz do sieci franczyzowej jako franczyzobiorca. Od franczyzodawcy, czyli sieci Żabka, otrzymujesz możliwość prowadzenia działalności pod jego marką, po przejściu etapu rekrutacji i szkoleń oraz wniesieniu wkładu własnego. W przypadku sieci Żabka franczyza wymaga wkładu w wysokości 5000 zł, co w porównaniu do innych franczyzodawców stanowi niewielką kwotę.

Opinie o franczyzie Żabka – co dostajemy w zamian?

Warto zaznaczyć, że sama możliwość posługiwania się logo i nazwą Żabki nie jest jedynym zyskiem przedsiębiorcy. Oczywiście za samą marką idzie jej rozpoznawalność, która w tym wypadku jest olbrzymia, a to przekłada się na większe zainteresowanie klientów. Jednak Żabka daje także dostęp do wiedzy potrzebnej przy prowadzeniu biznesu. Oprócz wewnętrznych instrukcji i sprawdzonych przez lata procedur są to także kursy przygotowawcze podnoszące kompetencje z zakresu prowadzenia biznesu.

To nadal nie wszystko, co oferuje swoim partnerom Żabka. Franczyza mocno dba o rozwój technologiczny, udostępniając zaawansowane aplikacje nie tylko swoim klientom, ale też franczyzobiorcom. Za ich sprawą prowadzenie punktu staje się jeszcze prostsze.

Kiedy zaczynamy swoją przygodę z Żabką, dostajemy lokal, który jest w pełni przygotowany do otwarcia. Nie musimy obawiać się o dostępność mebli sklepowych czy choćby ich układ. Nawet towarem na początku nie musimy zaprzątać sobie głowy, ponieważ rozpoczynamy pracę w już zatowarowanym sklepie. Po naszej stronie leży tylko zatrudnienie pracowników.

Opinie o franczyzie Żabka często podkreślają właśnie tę wygodę: dzięki współpracy z tą siecią możemy rozpocząć naszą działalność bardzo szybko. Nie musimy też zawracać sobie głowy łańcuchami dostaw, kontaktem z producentami itp. To sprawia, że Żabka jest świetnym wyborem dla początkujących, ale nie tylko.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%