Zamknij
REKLAMA

Kubki termiczne z nadrukiem jako świetny prezent na każdą okazję. Sprawdź, jaki masz wybór!

22:07, 16.09.2020 | r.
Skomentuj

Kubki termiczne z nadrukiem należą do grona niezwykle praktycznych i ciekawych gadżetów, które świetnie sprawdzają się jako prezent z każdej okazji. Są one na tyle uniwersalne, że można podarować je zarówno komuś bliskiemu, jak i wykorzystać w kampanii promocyjnej. Co najważniejsze, w ich przypadku nie ma także znaczenia płeć czy wiek osoby, która otrzyma taki upominek, bo jest on na tyle użyteczny, że przyda się każdemu!

Jaki kubek termiczny wybrać na prezent?

Wybór kubków termicznych z nadrukiem jest naprawdę olbrzymi. Co istotne, różnią się one pomiędzy sobą nie tylko designem, materiałem wykonania i pojemnością, ale także dodatkowymi funkcjami. Do ciekawszych konstrukcji należą kubki termiczne z młynkiem do kawy, które świetnie sprawdzają się jako prezent dla smakoszy tego napoju lub kubki termiczne z sitkiem, dedykowane dla amatorów herbaty liściastej.

Oczywiście kubki termiczne z nadrukiem jako świetny prezent sprawdzają się nie tylko ze względu na ciekawe rozwiązania konstrukcyjne, ale także ze względu na interesujący design i przede wszystkim dlatego, że dzięki nim w prosty sposób utrzymamy temperaturę napojów. Wysoką w przypadku tych gorących i niską w przypadku chłodnych płynów.

Warto bowiem pamiętać o tym, że kubki termiczne sprawdzają się w obu tych zastosowaniach – czyli utrzymują ciepło lub chłód napoju. Te najlepsze robią to nawet przez 8-13 godzin. Dlatego gadżet ten można wykorzystać w trakcie podróży, a także w pracy czy w domu.

Kubki termiczne w Versus-Reklama.pl

Oryginalne kubki termiczne z nadrukiem

Oprócz tradycyjnych kubków termicznych, wykonanych z tworzyw sztucznych lub stali, dostępne są również bardzo oryginalne i nietuzinkowe kubki termiczne z niespotykaną obudową. Z takich najciekawszych warto wymienić kubki termiczne z obudową wykonaną z bambusa, które znajdziemy w ofercie Versus, krakowskiej firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości gadżetów promocyjnych z nadrukiem.

Innym ciekawym kubkiem termicznym jest kubek podróżny stylizowany na zgniecioną puszkę albo kubki termiczne z podgrzewaczem, które można podłączyć do gniazda samochodowego, w celu podgrzania znajdującego się w nich napoju.

Przy wyborze konkretnego kubka termicznego warto zapoznać się z parametrami, jakimi charakteryzuje się dana konstrukcja. Pamiętajmy, że tańsze kubki termiczne trzymają ciepło zazwyczaj około 3 godzin. W wielu przypadkach jest to wystarczające. Kubki termiczne, które trzymają wysoką temperaturę napoju, nawet 8 – 13 godzin są droższe, ale często prezentują się również o wiele bardziej stylowo.

Personalizacja kubków termicznych – nadruk lub grawer

Kubki termiczne obok swojej praktycznej funkcji, są niezwykle wdzięcznym przedmiotem do znakowania. Dlatego też cieszą się olbrzymią popularnością w branży gadżetów promocyjnych i reklamowych, chociaż równie dobrze nadają się na całkowicie indywidualny prezent dla bliskiej osoby. Dość duża powierzchnia kubków pozwala na wykonanie sporego nadruku lub grawera.

Rodzaj metody znakowania zależy przede wszystkim od materiału, z jakiego wykonana jest obudowa kubka. W przypadku stali nierdzewnej czy bambusa doskonale sprawdza się grawer. Kubki z tworzyw sztucznych można pokrywać nadrukiem lub grawerem. Natomiast kubki termiczne plastikowe znakowane są za pomocą nadruku.

PublikujZamknijfile_download

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Susan BensonSusan Benson

0 0

Witam Pani i Panowie, Potrzebujecie pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem finansowym.

Potrzebujesz kredytu biznesowego, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację swojego projektu? jeśli tak, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: ([email protected]) lub napisz do nas bezpośrednio przez WhatsApp na numer: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź.

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi finansowe i staramy się pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe. Specjalizujemy się w dostarczaniu strukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób.

Oto kilka powodów, dla których warto skontaktować się z nami w sprawie pożyczki;
* Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie.
* Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć.
* Szybkie bezpośrednie finansowanie - otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.
* Elastyczne oprocentowanie 3%.
* Wysokie wskaźniki akceptacji
* Elastyczna spłata - masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres 1-30 lat.
* Prosta aplikacja online.
* Spersonalizowane wskazówki i wiedza.
* Brak ukrytych opłat

Nie trać okazji z powodu braku funduszy.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie nam wniosku o pożyczkę za pośrednictwem:
E-mail: [email protected]
WhatsApp: +447903159998

Pośrednicy / konsultanci / brokerzy mogą przyprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy współpracować z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.. 23:02, 21.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA