Zamknij
REKLAMA

Rolety zewnętrze dla domu - skuteczna ochrona w każdych warunkach

09:08, 16.07.2020 | r.
Skomentuj

Rolety zewnętrzne stanowią jedne z najskuteczniejszych produktów zewnętrznych na okna. Rolety spełniają kilka funkcji, będąc kompleksowym rozwiązaniem dla każdego budynku. Chronią zarówno przed słońcem i zbyt wysokimi temperaturami, jak i przed atakami wandalizmu i włamaniami. W upalne dni i podczas wyjazdów, możemy spać spokojnie, wiedząc, że nasz dom jest w pełni zabezpieczony. Dlaczego dokładnie warto rozważyć zakup tych produktów? Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć o roletach zewnętrznych.

Rolety antywłamaniowe

Solidne rolety zewnętrzne wykonane z aluminium świetnie zabezpieczają nasz dom przed próbami wtargnięcia i kradzieży – zwłaszcza w wypadku, gdy zdecydujemy się na montaż specjalnej testowej wersji antywłamaniowej, dostępnej dla Klientów w sklepie WAKO rolety żaluzje. Rolety zewnętrzne tego typu uniemożliwiają wszelkie próby włamania się do naszego domu, a to sprawia, że możemy być spokojni o nasz dobytek – nawet wtedy, gdy przebywamy długo poza domem.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Ulga w lecie

Drugą, ważną funkcją rolet tego typu jest skuteczna ochrona przed słońcem, a także ich właściwości termoizolujące w zimie. Dzięki zakupowi rolet zewnętrznych, zwiększamy wydajność klimatyzacji w lecie i instalacji grzewczych podczas miesięcy zimowych, co w dłuższej pespektywie przekłada się na oszczędności. A w czasie upałów jest prawdziwą ulgą – skuteczne zablokowanie promieni słonecznych znacznie obniża temperaturę w pomieszczeniach.

Ochrona przed hałasem

Gdy mieszkamy w rejonach gęsto zamieszkanych, przy ruchliwych drogach czy w centrum miasta, montaż rolet zewnętrznych jest z pewnością sensowny – rolety te znacznie obniżają natężenie hałasu, pozwalając na wieczorny relaks i dobrze przespaną noc.

Źródło: WAKO rolety żaluzje

Produkty skrojone na miarę

W WAKO rolety żaluzje dostępnych jest wiele wariantów kolorystycznych, w których zakupisz rolety zewnętrzne, tak że z łatwością dopasujesz je do swojej elewacji. Do zakupu znajdziesz rolety elewacyjne, podtynkowe czy naokienne. W ofercie sklepu znajdują się także rolety sterowane ręcznie, za pomocą sznurka lub taśmy, a także rolety z napędem elektrycznym, którego sterowanie może odbywać się za pomocą pilota, smartfona czy przycisku. Wszystko zaprojektowane dla wygody użytkownika.

Zakup rolet zewnętrznych jest niezwykle opłacalny. Zyskujemy świetną ochronę, oszczędności w rachunkach za energię czy ogrzewanie, a także nowoczesną i funkcjonalną dekorację okienną, która posłuży nam przez długie lata. Wejdź na stronę sklepu online WAKO rolety żaluzje i znajdź idealne produkty do ochrony okien dla Twojego domu. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów w wysokości 5% – więcej informacji znajdziesz pod numerem telefonu 601625817.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA