Zamknij
REKLAMA

Abonament czy karta?

22:10, 25.06.2020 | r.
Skomentuj

Na co dzień każdy z nas korzysta z telefonu komórkowego. Wybór najbardziej odpowiadającej oferty może niekiedy wydawać się trudny. Dla jednych użytkowników najtrafniejszym wyborem będzie karta, a dla innych abonament.

Dlaczego warto zdecydować się na kartę?

Posiadacz numeru na kartę możne elastycznie dopasować ofertę do swoich potrzeb, mając do wyboru różnorodne pakiety już od 3 zł miesięcznie. To dobra propozycja dla osób rzadko korzystających z internetu w komórce – do wykorzystania jest 300 MB, 30 SMS-ów i 30 minut na rozmowy. Przyjrzyjmy się ofercie operatora Virgin Mobile – różne dostępne opcje można sprawdzić na stronie https://virginmobile.pl/oferty/karta. Za 9 zł miesięcznie można otrzymać aż 1 GB internetu, 300 SMS-ów i 300 minut. Taka opcja z pewnością zadowoli użytkowników lubiących być w ciągłym kontakcie z bliskimi. Dla chcących rozmawiać i SMS-ować bez limitu przez tydzień VirginMobile proponuje proste rozwiązanie: 7 zł za 7 dni, a do tego 3 GB internetu. Najczęściej wybieraną przez użytkowników ofertą jest #GIGADAJE za 25 zł miesięcznie, w ramach której można wykorzystać aż 15 GB, a rozmowy i SMS-y są nielimitowane. Kiedy zabraknie nam internetu na kartę, z pomocą przychodzą transfery dodatkowe, dzięki którym można rozszerzyć transfer o 1 GB. W razie potrzeby można również dokupić 120 minut i 400 SMS-ów.

Oferty abonamentu

Równie korzystnie prezentują się oferty abonamentu, gdzie wybierając odpowiednią dla siebie, z pewnością nie będzie trzeba liczyć wykorzystanych minut, SMS-ów, MMS-ów lub sprawdzać transferu danych. Przy każdej opcji a skorzystanie z e-faktury można otrzymać rabat w wysokości 5 zł i kolejne 5 zł za zgody marketingowe. Najtańszy abonament w kwocie 14 zł to nielimitowane rozmowy i SMS-y, a opłata za internet jest zależna od jego zużycia, jednak nie większa niż 29 zł. Za 19 zł można korzystać z 9 GB Internetu (w tym 2,11 GB w roamingu w UE), SMS-ów i połączeń na telefony komórkowe bez limitu przez 24 miesiące. W cenie 29 zł (3 miesiące z 0zł!) do wykorzystania jest aż 29 GB internetu (w tym 3,21 w roamingu w UE) oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Potrzeby najbardziej wymagających użytkowników z pewnością zaspokoi oferta za 39 zł (3 miesiące za 0 zł!), w której dostępne jest 30 GB internetu (w tym 4,32 w roamingu w UE) oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Wśród tylu zróżnicowanych ofert na pewno każdy znajdzie dostosowaną do jego potrzeb. W przypadku oferty na kartę można elastycznie zmieniać opcję oraz dokupować paczki danych czy też SMS-i i minuty. Taka opcja przypadnie go gustu osobom, które nie chcą wiązać się z operatorem długoterminową umową. Abonament oferuje nam nie tylko najtańszy internet na rynku, ale również atrakcyjne promocje. Dzięki temu wyborowi można łatwo zaplanować miesięczne wydatki na usługi telekomunikacyjne. Decyzję o tym, czy korzystniejsza jest dla klienta karta, czy abonament należy podjąć według swoich osobistych potrzeb komunikacyjnych.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA