Popularny Katolik czyli Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku przy ulicy Klasztornej 16 od ponad dwudziestu lat szczyci się mianem najlepszej w mieście i w regionie. Świadczą o tym wyniki egzaminów, które są na najwyższym poziomie, a stuprocentowa zdawalność matur jest znakiem rozpoznawczym tej szkoły.
Bezpieczeństwo to jeden z podstawowych filarów Katolika, który jako pierwszy w Szczecinku wdrożył zdalne nauczanie bazując na najnowszych technologiach dostępnych na rynku, zapewniając tym samym nieprzerwane kształcenie w dobie pandemii.
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku opierają się na katolickim i patriotycznym systemie wartości. Wzajemny szacunek, kultura, uczciwość, a także pamięć historyczna i postawy patriotyczne to podstawa funkcjonowania tej placówki.
Ogromną zaletą szkoły są 16-osobowe klasy, które pozwalają na indywidualizację nauczania co przekłada się na wysoki poziom kształcenia i końcowe oceny. Daje to również uczniom możliwość swobodniejszej i większej integracji pomiędzy sobą jak i z gronem pedagogicznym.
Każdy kto chce się rozwijać i nie lubi nudy znajdzie tu coś dla siebie. W Katoliku działa wiele kół zainteresowań, które dają możliwość rozwinięcia skrzydeł w np. w dziedzinie tańca, teatru, muzyki, nauk ścisłych, historycznych czy też w sporcie.
Jeśli zatem planujesz odnieść w życiu sukces - zostań uczniem Katolika!
Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Szkoła Podstawowa w Szczecinku
ul. Klasztorna 16
tel. 600 205 353
www.facebook.com/prywatneliceumiszkolapodstawowa/
Nowi liderzy osiedli w Szczecinku! Kolejna tura wyborów
Jedną prośbę mają mieszkańcy osiedli , ręce precz od przewodniczących i członków rad osiedli zamieszanych w politykę . Dlaczego mieszkańcy zostali uwikłani w porozumienie samorządowe człowieka z wyrokiem więzienia nijakim L isem. Prosimy o natychmiastowe odwołanie wyborów że względów politycznych.
Gość
14:03, 2025-11-08
Radny Ogrodziński o bezpłatnej komunikacji
Starcze.Przeproś za krasnala i wy…j !
Wypad
11:45, 2025-11-08
BedkaSzczecinekShow#35 Perpetuum Mobile
Za fanaberię łysego. A Reńka zgrilluje podwawelską. Ot taka codzienność.
A pewnie kaszak wat
11:28, 2025-11-08
Miasto wygrało w sądzie z „Tęczą”.
Cona to?Leggins przeprasował.Ibposzedłbwp i s d u !!!
K a l. Eson
10:22, 2025-11-08