Zamknij
REKLAMA

Deskorolka elektryczna - idealny prezent dla nastolatka

18:50, 28.05.2020 | r.
Skomentuj

Słowo deskorolka w nazwie „deskorolka elektryczna” jest dla niewtajemniczonych odrobinę mylące. Nie mamy tutaj do czynienia z tradycyjnie wyglądającym, podłużnym sprzętem tego typu, który jest ustawiony prostopadle do kierunku jazdy. Elektryczna wersja tego typu urządzenia to niewielki podest, na którym się stoi, ze sporymi kółkami po bokach. Większość nastolatków takie rozwiązanie bardzo się podoba. Jazda na deskorolce elektrycznej nie wymaga bardzo dużych umiejętności technicznych.

Popularność nowego wynalazku

Nowa wersja deskorolki, czyli napędzana niewielkim silnikiem na baterię, robi prawdziwą furorę od kilku lat. Domagają się jej od swoich opiekunów zarówno młodsze, jak i starsze pociechy. Obecnie jest to równie popularny prezent z okazji Pierwszej Komunii, co niegdyś niewielkie quady. Gdy nasza pociecha lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, taki wydatek może być co najmniej wart rozważenia.

Kierowanie deskorolką elektryczną

Jak steruje się deskorolką elektryczną? Głównie przez odpowiednie (delikatne) balansowanie ciałem. Lekkie pochylenie się do przodu lub przeniesienie nacisku w tę stronę – powoduje jazdę do przodu. Wychylenie do tyłu – to hamowanie oraz zmiana kierunku o 180 stopni. Gdy chcemy skręcić, wystarczy mocniej nacisnąć na wybraną stronę deskorolki. W pełni sprawne kierowanie wymaga odrobiny wprawy, jednak nie jest to wcale trudna do opanowania sztuka.

Zasięg i czas ładowania

Jaki zasięg mają typowe deskorolki elektryczne? Z reguły jest to ok. 15 km po w miarę równym podłożu. Czas ładowania różni się w zależności od modelu, na jaki się zdecydujemy, na ogół jednak nie przekracza 3 godzin. Ładowanie jest proste – wystarczy podłączyć odpowiedni kabel do gniazda w deskorolce, a reszta dzieje się sama.

Czy deskorolki elektryczne do duży wydatek?

Jeżeli chcemy kupić przyzwoity sprzęt, będziemy musieli rozważyć wydatek co najmniej w granicach 1000 złotych. Naturalnie, możliwe są też nieco tańsze modele z dobrymi osiągami – tu warto szczególnie wspomnieć o krajowej firmie Manta, która oferuje duży wybór deskorolek elektrycznych. Proponowane wersje różnią się głównie średnicą kół (od 10 cali do 6.5 cala, czyli między 24.5 cm a 16.5 cm) oraz wydajnością i pojemnością baterii. Dla młodszych amatorów jazdy na tego typu urządzeniach z pewnością optymalne będą mniejsze modele.

Deskorolka elektryczna – trafiony prezent

Jeżeli zdecydujemy się na tego typu prezent dla naszej pociechy, możemy być pewni pełnego sukcesu. Deskorolki elektryczne świetnie sprawdzają się w warunkach miejskich lub nawet w większych domostwach. Warto zaznaczyć, że są to wybitnie zwrotne urządzenia. Do tego stopnia, że umożliwiają jazdę wokół własnej osi. Kupując naszemu nastolatkowi taki podarunek, nie zapomnijmy o dodatkowym kasku i ochraniaczach – troska o tego typu detale może uchronić posiadacza elektrycznej deskorolki przed niepotrzebnymi kontuzjami.

Jeżeli jeszcze nie mieliśmy okazji przyjrzeć się bliżej możliwościom, jakie daje e-deskorolka, poszukajmy wiadomości w internecie lub zasięgnijmy języka u znajomych. Gdy mamy obawy co do bezpieczeństwa podczas jazdy – wiedzmy, że deskorolki elektryczne nie rozwijają zawrotnych prędkości. Jest to w pełni bezpieczny, sprawdzony i dający wiele radości sprzęt. Możemy więc śmiało obdarować młodego człowieka takim innowacyjnym wynalazkiem – na pewno zaskarbimy sobie wielką wdzięczność.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek...

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują rozwiązania tego problemu, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów.

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz.

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 22:58, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA