Zamknij
REKLAMA

Ile kosztują moskitiery na okna dachowe?

15:30, 23.03.2020 | materiały partnera

Otwarte okna latem to zielone światło dla much i komarów, które zakłócają spokój domowników uporczywym bzyczeniem lub kąszeniem w nocy. Aby nie rezygnować ze świeżego powietrza w domu, a jednocześnie zapewnić sobie ochronę przed owadami, warto wykorzystać moskitiery na okna dachowe. Wiele osób jednak wzbrania się przed ich zakupem w obawie przed wysokimi kosztami. Czy słusznie? Ile kosztują moskitiery? Jakie modele można znaleźć na rynku? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na te pytania.

Moskitiery na okna dachowe – od czego zależy cena?

Aby oszacować koszt zakupu moskitiery, trzeba przyjrzeć się bliżej konstrukcji okna. Jeśli mamy do czynienia z pojedynczym oknem w dachu skośnym, potrzebna będzie tylko jedna chroniąca przed owadami siatka. W sytuacji, gdy okno przechodzi w ścianę kolankową, musimy nabyć dwie oraz zestaw łączący, niezbędny do ich montażu. Wiele zależy także od rodzaju moskitiery. Na rynku dostępne są mocowane na skrzydle okna modele oraz takie, które można zamontować we wnęce. Poszczególne moskitiery na okna dachowe (https://www.velux.pl/produkty/okna-dachowe) różnią się od siebie także jakością. Te z najniższej półki cenowej często okazują się nietrwałe lub nieszczelne. Mogą także ograniczać widok za oknem lub blokować dostęp światła.

Koszt profesjonalnej moskitiery

Kupując profesjonalny model od renomowanego producenta, zyskujesz pewność, że moskitiera będzie odporna na uszkodzenia, niezawodna i szczelna. Bez wątpienia konieczność jej wymiany nie pojawi się szybko. Warto więc zdecydować się na  zakup moskitery od zaufanego producenta,. Tanie, dostępne w marketach lub w sklepach internetowych moskitiery na okna dachowe mogą nie tylko nie spełniać swojej roli, ale też uniemożliwiać wydajną wentylację domu. Zwykle też szybko ulegają uszkodzeniu, co generuje kolejne koszty. Wybierając moskiterę renomowanej marki VELUX, wraz z produktem otrzymujesz kilkuletnią gwarancję. Jeśli więc chcesz funkcjonalnego produktu, który będzie spełniał najwyższe standardy jakości, łatwego w obsłudze i trwałego, zdecyduj się na profesjonalny model ze sprawdzonego źródła.

Gdzie kupić wysokiej jakości moskitierę?

Możliwości jest kilka. Zakupu można dokonać bezpośrednio u producenta lub w licznych punktach dystrybucyjnych. Profesjonalne moskitiery na okna dachowe kupisz także online, wygodnie i szybko, bez wychodzenia z domu. Taką opcję oferuje m.in. VELUX, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone