Zamknij
REKLAMA

Redukcja tarcia i nie tylko. Sprawdź, jakie właściwości może mieć olejek albo krem do masażu w ramach fizjoterapii

12:16, 23.03.2020 | a.
Skomentuj

Powszechnie mówi się, że „sport to zdrowie” – zawodowcy zapewne nie omieszkaliby napomknąć, że wyjątkowo intensywna aktywność fizyczna prędzej doprowadzi do permanentnych problemów z zerwanymi mięśniami, przeciążonymi stawami itd. Prawda jak zwykle leży gdzieś pośrodku, wiele zależy też od indywidualnych predyspozycji. Nie da się nie zauważyć, że postęp w dziedzinie regeneracji jest ogromny. Profesjonalne kariery trwają zdecydowanie dłużej niż kiedyś, w czym ogromne zasługi mają wiedza medyczna, a także stale ulepszane produkty do zabiegów w gabinetach fizjoterapeutów.

Działanie substancji pomocniczych podczas zabiegu uzależnione jest od składu konkretnego produktu

Każdy profesjonalny masaż – sportowy, terapeutyczny, relaksacyjny etc. – ma konkretny cel. W jednym przypadku będzie to rozluźnienie napięcia mięśniowego, kolejny pacjent bardziej potrzebuje pobudzenia krążenia, a następny jeszcze czegoś zupełnie innego. Dlatego też niemal każdy krem do masażu posiada dodatkowe właściwości, nie licząc głębokiego nawilżenia skóry. Przykładowo aloes, eukaliptus, tymianek czy mięta działają stymulująco i uśmierzają ból. Jak przypominają przedstawiciele firmy yellowSPORT, dostarczającej rozmaite produkty na potrzeby szeroko pojmowanej medycyny sportowej, dobry poślizg służy przede wszystkim ochronie skóry. Dotyczy to zarówno ciała pacjenta, jak też dłoni masażysty. Wszystko po to aby zapobiegać mikrouszkodzeniom, które mogłyby pojawić się przy dużej sile tarcia. Wszelkie podrażnienia sprawiają, że zabieg można przeprowadzić wyłącznie neutralnym, pozbawionym wszelkich „wspomagaczy” olejkiem.

Profesjonalny krem do masażu nie jest tak łatwo dostępny. Najpierw trzeba znaleźć specjalistyczny sklep

Osoby, które planują zaopatrzyć się w specyfiki najwyższej jakości w jakimś hipermarkecie albo aptece, najpewniej będą srodze zawiedzione. Tego rodzaju produkty dostępne są przede wszystkim w punktach z branżowym asortymentem. Stacjonarne placówki tego typu są raczej nieliczne, więc najprostszymi rozwiązaniami będą albo nawiązanie stałej współpracy z jednym producentem, albo złożenie zamówienia w sklepie internetowym – na przykład wzmiankowanym wcześniej yellowSPORCIE. Warto zwrócić uwagę, aby kremy do masażu wykorzystywane podczas zabiegów nie zawierały związków z kategorii parabenów – organicznych związków konserwujących. To czynniki, które przy wrażliwej skórze mogą wywoływać reakcje alergiczne. Mimo że te substancje są w zasadzie nietoksyczne, to w medycynie odchodzi się od nich na rzecz bardziej przyjaznych specyfików.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Claudia KleinClaudia Klein

0 0

Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek.

Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie.

Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych.

Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów

Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz

Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | [email protected] | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź.

Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę.,..

Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach! 23:50, 23.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone