Zamknij
REKLAMA

Jak zdobyć dobrze płatną pracę w UK? Postaw na szkolenia!

21:15, 11.01.2020 | a.d
Skomentuj

Jak szybko zdobyć dobrą pracę w UK? Rozwiązań z pewnością jest kilka - dziś przyjrzymy się kilku z nich. Lektura artykułu pozwoli Ci popracować nad czynnikami, które mogą całkowicie zmienić Twoje szanse na brytyjskim rynku pracy. Jednym w problemów osób przyjeżdżających do Anglii jest poszukiwanie pracy przez kilka tygodni, kiedy trzeba już na bieżąco opłacać koszty swojego pobytu, oczywiście w funtach, co znacząco może nadwyrężyć nasz budżet. Dowiedz się co zrobić, aby ułatwić sobie zadanie i być gotowym do poszukiwania dobrej pracy już od pierwszego dnia pobytu w UK.

  1. Po pierwsze - przygotuj CV w jęz. angielskim
  2. Po drugie - postaw na dobre szkolenia
  3. Po trzecie - szlifuj język

Przyjeżdżając na Wyspy nie musisz brać pierwszej lepszej pracy na przysłowiowym "zmywaku". Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych szkoleń na maszyny budowlane i od razu zacznij od solidnej pracy, w międzyczasie cały czas zwiększając swoje kompetencje.

Po pierwsze - przygotuj CV w jęz. angielskim

Jest to podstawa, bez której nie ma mowy o szukaniu dobrej pracy. Pamiętaj, aby CV napisane było w jęz. angielskim, tak aby pracodawca mógł w szybki sposób dowiedzieć się na temat Twojego doświadczenia. Jeśli np. szukasz pracy w branży budowlanej - zamieść informacje o ukończonych kursach, szkoleniach, uprawnieniach oraz o tym, co robiłeś już w tej dziedzinie wcześniej. CV będzie Ci niezbędne podczas wizyty w agencjach pracy, które często są dla Polaków pierwszym krokiem na drodze do znalezienia pracy w Wielkiej Brytanii.

Po drugie - postaw na dobre szkolenia

Kwalifikacje to najważniejsza rzecz jaką możesz zaimponować potencjalnemu pracodawcy. Postaw na dobre kursy i szkolenia - dzięki temu od razu zaczniesz od wyższych stawek, szczególnie w branży budowlanych. Anglia potrzebuje fachowców, a Polacy mają opinię bardzo dobrych pracowników. Wykorzystaj to! Możesz zapisać się na kurs na wybrane maszyny budowlane jeszcze w Polsce i odbyć go po przyjeździe do UK, np. tu: https://cpcs-training-courses.co.uk Firmy tego typu oferują kilkadziesiąt rozmaitych szkoleń, dostosowanych do potrzeb lokalnego rynku pracy w UK, np. kurs na koparki, wywrotki, ładowarki, wywrotki czy dźwigi. Masz doświadczenie z Polski, ale potrzebujesz się doszkolić albo chcesz rozpocząć swoją karierę w branży budowlanej od zera? Postaw na profesjonalne kursy i zdobądź dobrze płatną pracę.

Po trzecie - szlifuj język

Jeszcze przed przylotem do Anglii, warto podszlifować swój język. Będąc na miejscu, najwięcej zależeć będzie od Twoich umiejętności, doświadczenia i kwalifikacji, ale znajomość podstawowych zwrotów może pomóc Ci uzyskać przewagę nad kontrkandydatami do dobrze płatnej pracy. Czasem nawet kilka miesięcy intensywnego kursu potrafi w znaczącym stopniu wpłynąć na umiejętności bezpośredniej komunikacji po angielsku. Poza tym, umiejętność porozumiewania się po angielsku przyda Ci się w wielu innych, pozazawodowych sytuacjach.

Powodzenia! 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone