Zamknij
REKLAMA

Śnieżnobiałe zęby

09:11, 07.08.2019 | MATERIAŁ PARTNERA
Skomentuj

Biel kwintesencją młodości

Cóż może bardziej kojarzyć się z młodością niż biel- a w szczególności śnieżnobiały, szeroki uśmiech. Uśmiech jest naszą wizytówką, on pierwszy rzuca się w oczy podczas pierwszego spotkania, jest kwintesencją dbałości o zdrowie, a także obrazem naszej duszy. Lecz z biegiem czasu nasze zęby stają się coraz mniej białe, powstają przebarwienia, zęby żółkną i stają się naszym słabym punktem. Stres, kawa, palenie papierosów, nadwrażliwość zębów, a także naturalne procesy biologiczne sprawiają, że nasz uśmiech jest coraz mniej biały.  Dbamy o niego, szczotkujemy dokładnie zęby, używamy najlepszych kosmetyków i chodzimy na regularne wizyty do dentysty. Lecz co zrobić, gdy nasze działania nie wystarczą, by utrzymać młody uśmiech na dłużej?

Stomatologia estetyczna na ratunek

Z pomocą przychodzą nam zabiegi estetyczne, które są w stanie zapewnić nam nowy uśmiech. Jeśli mimo naszej higieny i dbałości o uzębienie nie jesteśmy zadowoleni z koloru naszych zębów warto udać się do specjalistów. Nasze samodzielne działania nie pozwolą nam na uzyskanie takiego efektu jak poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii w dobrze wyposażonym gabinecie stomatologicznym.  Zabiegi medycyny estetycznej coraz częściej wykorzystywane są do do wielu korekcji i popraw, pacjent w konsultacji z lekarzem decyduje o podjęciu kroków w celu poprawy jakości swojego zdrowia, a w konsekwencji życia.  Felkner- medycyna estetyczna oferuje nam szeroką gamę zabiegów, które wykonywane przez doświadczonych specjalistów pozwolą nam na odzyskanie szerokiego i białego uśmiechu (http://felknerestetyczna.pl/stomatologia/wybielanie-zebow/).

Nakładkowe wybielanie zębów-  metoda ta wykorzystuje żelowe nakładki dostosowane do kształtu zęba. Zaletą tej metody jej jest samodzielne wykonanie przez pacjenta w domu.

Wybielanie zębów lampą- wykonywane w gabinecie, wybielanie jest przeprowadzane podczas jednej wizyty.

Zabieg wybielania zębów lampą- całość procesu trwa ok. 1,5 godziny. Podczas zabiegu zimne światło LED aktywuje specjalistyczny żel, nie powodując podrażnienia tkanek.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone