Zamknij
REKLAMA

Czy warto czekać na Black Friday 2022 w dobie inflacji?

13.45, 19.11.2022 . Aktualizacja: 13.45, 19.11.2022
Skomentuj

Szalejąca w Polsce inflacja sprawia, że wiele osób zastanawia się, czy warto czekać z zakupami na coroczne wyprzedaże z okazji Black Friday. Na szczęście okazyjne oferty, promocje i obniżki są co roku wyjątkowo atrakcyjne. Dlatego Black Friday 2022 zapowiada się doskonale. Jak wyglądają ceny produktów w Czarny Piątek Wyprzedaży w dobie inflacji, jakie produkty warto teraz kupować? Kiedy rozpocząć polowanie na najlepsze okazje, gdzie można odszukać najatrakcyjniejsze propozycje? Sprawdź najważniejsze informacje o Black Friday 2022 podczas wysokiej inflacji i przygotuj się na korzystne zakupy.

Wyprzedaże Black Friday 2022 a galopująca inflacja

Wysoka inflacja sprawia, że siła nabywcza pieniądza szybko spada i wiele osób nie chce czekać z zakupami, by nadal było ich stać na potrzebne produkty. Jednak nawet poziom inflacji dochodzący do 20% w skali roku to znacznie mniej niż potencjalna wartość obniżek cen z okazji Black Friday 2022. Zostało kilka czy kilkanaście dni do Czarnego Piątku, a ty zastanawiasz się, czy warto wstrzymać się z zakupem wymarzonego sprzętu bądź produktu do tego czasu? Jeżeli nie jest to towar pierwszej potrzeby, z pewnością oczekiwania na wyprzedaż czarnopiątkową mogą odnieść oczekiwane skutki. Zawsze, zanim kupisz wybrany towar, możesz sprawdzić jego historię cen na Ceneo.pl i upewnić się, że wybór jest faktycznie korzystny. 

Jakie zakupy warto robić na Black Friday podczas wysokiej inflacji?

Które grupy produktów albo marki towarów są warte zakupu w ramach Black Friday 2022? Najczęściej promocjami objęte są towary o sporej wartości, których nie kupuje się codziennie. Można oczywiście znaleźć również drobne akcesoria i dodatki, jednak korzyści z ich zakupu nie będą aż tak wyraźne. Na promocjach w Czarny Piątek możesz znaleźć między innymi dużo tańsze:

  • telewizory,
  • sprzęty grające,
  • komputery i laptopy,
  • urządzenia AGD,
  • sprzęt sportowy,
  • książki oraz zabawki,
  • perfumy i kosmetyki.

Dobrą praktyką jest sprawdzenie kilku ofert oraz porównanie cen w sklepach na Ceneo.pl, dzięki czemu wiesz, która promocja jest najkorzystniejsza.

Kiedy zaczynają się akcje promocyjne związane z Czarnym Piątkiem?

Tegoroczny Black Friday 2022 przypada 25 listopada. Jednak różnorodne akcje wyprzedażowe mogą zacząć się już wcześniej albo trwać dłużej. Zaraz po Black Week trwającym często do niedzieli klienci sklepów internetowych mają do dyspozycji jeszcze oferty na Cyber Monday, nakierowane zwykle na elektronikę. Dlatego, nawet jeżeli wybrany przez Ciebie produkt nie został objęty promocją w Czarny Piątek, możesz jeszcze sprawdzić oferty promocyjne w kolejnych dniach.

Gdzie znaleźć najlepsze oferty w Black Friday 2022?

Bez względu na to, jakie zakupy planujesz na Black Friday 2022 w dobie inflacji, wszystkie produkty możesz kupić online w najlepszych cenach na Ceneo.pl. Tu nie tylko znajdziesz najkorzystniejsze propozycje, ale także porównasz wiele ofert sklepów bez konieczności wychodzenia z domu. Nie wiesz jeszcze, na jaką markę lub model postawić? Sprawdź zaufane opinie użytkowników na Ceneo.pl, potwierdzone wcześniejszym zakupem. W okresie wyprzedaży Black Friday 2022 przydadzą Ci się z pewnością także możliwości poznania historii cen produktu. Jeszcze dziś odwiedź Ceneo i zaplanuj swoje zakupy w tegoroczny Czarny Piątek.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%