Zamknij
REKLAMA

Magazyny Rzeszów – solidna baza logistyczna

08:59, 05.08.2022 | .
Skomentuj

Ulokowane blisko wschodniej granicy polski Podkarpacie to rejon, którym krzyżuje się ruch towarów ze wschodu na zachód Europy. A dzięki znajdującemu się w podrzeszowskiej Jasionce lotnisku, możliwa jest stąd spedycja towarów na cały świat. Firmy, które chcą rozwijać swój biznes, dzięki ofercie 7R SA będą miały znacznie ułatwione zadanie, ponieważ ma ona tam swoje magazyny. Rzeszów znajduje się od nich dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Obiekt nazywa się 7R City Flex Rzeszów Airport I. Dowiedz się, dlaczego magazynowanie w tym właśnie miejscu to bardzo dobry pomysł. 

7R City Flex Rzeszów Airport I– co ma do zaoferowania?

Proponowane przez doskonale znaną na rynku firmę 7R SA magazyny Rzeszów to powierzchnia licząca sobie 12 811 metrów kwadratowych. Wysokość składania wynosi aż 10 metrów, a ponieważ na wyposażeniu znajdują się odpowiednio przystosowane regały, żadna przestrzeń nie pozostanie niewykorzystana. Zwraca uwagę także solidność posadzki – jej nośność oceniana jest na 5 ton/m2. Daje to dobre warunki do składowania towarów i produktów różnego rodzaju – w tym bardzo ciężkich.

Kolejna zaleta, jaką mają omawiane  magazyny Rzeszów, to lokalizacja. Znajdują się po sąsiedzku lotniska w Jasionce – od centrum logistycznego jest do niego zaledwie 500 metrów! Wygodny transport samochodowy zapewnia bliskość autostrady A3 (zaledwie 3 km), a centrum Rzeszowa znajduje się w odległości zaledwie 9 km. A to jeszcze nie koniec atutów tego miejsca.

7R City Flex Rzeszów Airport I został wybudowany z zastosowaniem rozwiązań proekologicznych oraz mających bardzo pozytywny wpływ na oszczędność energetyczną obiektu. Zastosowano w nim technologie przyjazne środowisku oraz nowoczesne rozwiązania – zaczynając od oświetlenia LED, kończąc na instalacji tryskaczowej i dokach hydraulicznych. Przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa w magazynach, a także usprawnia ich codzienną pracę.

Wynajmij powierzchnię dokładnie taką, jaką potrzebujesz

Magazyn 7R City Flex Rzeszów Airport I może być dobrym miejscem magazynowania niezależnie od profilu firmy. Czy działa ona w branży budowlanej, e-commerce czy przemyśle tekstylnym, miejsce magazynowe w dogodnej lokalizacji znacznie ułatwi proces spedycji towarów oraz pozwoli na zabezpieczenie ich na najwyższym możliwym poziomie. Ponadto każdy zainteresowany może wynająć dokładnie taką powierzchnię, jaka jest mu potrzebna - a w miarę potrzeb możliwe jest jej zwiększenie. Dlatego dzięki 7R SA nie płacisz za puste, niewykorzystane miejsce, a naprawdę używane.

A skoro już o płatnościach mowa, to warto dodać, że pomimo atrakcyjnej lokalizacji stawki za wynajem metra kwadratowego są w 7R City Flex Rzeszów Airport I niezwykle przystępne. Dodatkowo istnieje możliwość przystosowania wynajmowanego magazynu zgodnie z życzeniem klienta. Wszystko to sprawia, że oferta jest niezwykle kusząca nawet dla mniejszych firm.

Dlatego pomyśl o korzyściach, jakie może dać Ci logistyka w Rzeszowie. Skontaktuj się z R7 SA już dzisiaj, aby poznać warunki i stawki za wynajem powierzchni magazynowej!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%