Zamknij
REKLAMA

W co można grać w Bumper Ball?

00.00, 01.08.2022 materiał partnera

Bumper Ball to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w gronie przyjaciół lub rodziny. To nic innego jak gra w piłkę nożną w dmuchanych kulach, które ograniczają możliwości poruszania się. Dzięki takim dodatkom możemy polepszyć nasz refleks, kondycję oraz wydolność. Ten rodzaj sportu zapewnia wszystkim uczestnikom zabawy pełne bezpieczeństwo i mnóstwo dobrej rozrywki.

Na czym polega gra w Bumper Ball?

Aktywny wypoczynek nie musi być nudy i polegać wyłącznie na zwiedzaniu i spacerach. Dzięki rozwiązaniu, jakim jest gra Bumper Ball możemy doskonale się bawić w gronie naszych najbliższych towarzyszy i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Z takich atrakcji możemy skorzystać w wielu turystycznych miastach Polski, dlatego jest to doskonały pomysł na wyjazd wakacyjny z dziećmi.

Bumper Ball to średniej wielkości napompowana piłka, w którą ubiera się zawodnik rozgrywki. Jedyna wystająca podczas gry częścią ciała są nogi, którymi uczestnicy zabawy kopią piłkę. Gra w piłkę w takim stroju daje nam poczucie bezpieczeństwa. Możemy w nim swobodnie oddychać, omijać i dotykać przeciwników, a nawet turlać się po murawie. W zabawie mogą brać udział zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Więcej informacji na temat zasad gry i korzyści, które z niej wynikają, można znaleźć na stronie internetowej https://gungan.pl/47-bumper-ball.

Dla kogo Bumper Ball będzie dobrym rozwiązaniem?

Gra w Bumper Ball jest świetnym rozwiązaniem na zorganizowanie czasu wolnego podczas szkolnych wyjazdów. Dłuższe, kilkudniowe wycieczki polegające na zwiedzaniu i chodzeniu mogą być nudne dla dzieci i młodzieży. Takie grupy z pewnością będą dobrze bawiły się podczas wspólnej rozgrywki i na długo zapamiętają wspólny wyjazd. Tego rodzaju atrakcje mogą również urozmaicić imprezy integracyjne, w których biorą udział dorośli ludzie. Gry zespołowe pomagają przełamać lody i poznać się lepiej. Bumper Ball jest coraz częściej wykorzystywaną rozrywką podczas różnego rodzaju festynów i pikników rodzinnych. W rozgrywkach biorą wówczas udział rodzice i dzieci. Nie ma również znaczenia, w jakiej kondycji fizycznej aktualnie znajdują się zawodnicy. Tempo gry można dobrać do formy jej uczestników, dzięki czemu każdy będzie dobrze się bawił i miał frajdę.

Kiedy można grać w Bumper Ball?

Powierzchnia pola do gry w Bumper Ball powinna być dostosowana do liczby uczestników rozgrywki. Jest to bardzo istotne przez wzgląd na ich bezpieczeństwo. Im większe jest pole do gry, tym więcej pomysłów i scenariuszy możemy zrealizować i bardziej urozmaicić zabawę. Ważne jest, aby podłoże było równe i odpowiednio skoszone. Dzięki temu nie będzie ryzyka, że któryś z uczestników przewróci się i zrobi sobie krzywdę. Jest to szczególnie ważne, gdy mamy do czynienia z zabawą dzieci. Wszelkie niebezpieczne przedmioty, muszą zostać usunięte z pobliskich terenów, aby zapewnić uczestnikom maksimum bezpieczeństwa. W przypadku, gdy nie da się tego zrobić, organizator może nie otrzymać zgody na rozgrywkę w danym miejscu.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%