Zamknij
REKLAMA

W jakie dziecięce akcesoria warto inwestować?

13:47, 24.05.2022 | .
Skomentuj

Miłość do dziecka sprawia, że chcielibyśmy podarować mu wszystko to, co najlepsze. Jednak nie zawsze się to udaje. Zdarza się, że pod wpływem impulsu czy reklamy kupujemy całkowicie nieprzydatne rzeczy lub zabawki, które nie wywołują u malucha żadnego zainteresowania. Tymczasem na rynku znajdziemy wiele wartościowych produktów. Jak je rozpoznać, by wydawać pieniądze mądrze?

Inwestuj w rozwój dziecka

Mimo zapewnień producentów nie wszystkie zabawki przeznaczone dla najmłodszych służą ich rozwojowi. Większość rodziców zwraca uwagę na to, by dzieci uczyły się podczas zabawy i zdobywały nowe umiejętności. Nie muszą wcale wybierać drogich produktów, by nauczyć malucha rozpoznawania zwierzątek czy podstawowych kształtów. Tymczasem zawsze znajdzie się ktoś, kto, kupując drogi prezent, chce wyedukować dziecko przy pomocy hałaśliwej i mrugającej „tysiącami” barw zabawki. Taki nadmiar bodźców nie wpłynie dobrze na naszą pociechę. Oprócz zabawek istnieje także cała gama akcesoriów dla dzieci, które również mogą im szkodzić. Przykładem mogą być klasyczne kubki niekapki wywołujące wady zgryzu i problemy z prawidłową wymową. Mniej świadomi rodzice zakładają, że produkty znajdujące się w sklepach, nie szkodzą ich dzieciom. Prawda jest jednak inna.

Zabawka inna niż wszystkie – króliczek Alilo

Zabawka może stać się dobrym przyjacielem dziecka. Przykładem jest królik Alilo, który, choć jest zabawką interaktywną, doskonale spełnia kilka ról. Zacznijmy od tego, że królik Alilo występuje w dwóch wersjach: Alilo Smarty Bunny dla dzieci młodszych oraz Alilo Honey Bunny dla tych starszych. Pierwsza wersja ma kształt i wielkość dostosowaną do małych dziecięcych rączek i może pełnić między innymi funkcję grzechotki. Wersja dla starszych dzieci jest również kompaktowych rozmiarów. Króliczki odtwarzają muzykę lub ulubione bajki malucha oraz inne nagrane wcześniej dźwięki. Regulacja głośności i dobrej klasy głośnik sprawia, że dźwięk jest czysty i nieuciążliwy dla otoczenia. Świecące uszka zabawek pozwalają na wykorzystanie króliczka jako lampki nocnej o przyjemnym, miłym dla oka kolorze światła. Alilo dla maluchów emituje biały szum, który ułatwia im zasypianie. Starsze dzieci natomiast chętnie wysłuchają przed snem kołysanki. Króliczek Alilo to przykład interaktywnej zabawki, która stanie się ulubionym towarzyszem dziecka.

Innowacyjny bidon bbox

Do akcesoriów dla dzieci, które są warte swojej ceny i służą ich prawidłowemu rozwojowi należy kubek BBox. Wybierając kubek treningowy dla dziecka, należy unikać tradycyjnych niekapków. Dlaczego zamiast nich polecamy akcesoria dla dzieci marki b.box? Firma tworzy innowacyjne produkty, wspierające rozwój aparatu mowy dziecka, naukę samodzielnego picia oraz wykształcające u najmłodszych prawidłowy odruch ssania. Bidony wyposażono w rurkę, która pochyla się niezależnie od kąta nachylenia butelki, umożliwiając dziecku picie w dowolnej pozycji. Nie ma tu ryzyka zakrztuszenia się, ani możliwości rozlania zawartości kubka. Wyprofilowane uchwyty dopasowano do możliwości dziecięcych rączek. Kubek można myć w zmywarce, a rurkę wyczyścić specjalną szczoteczką.

Króliczka Alilo i bidony bbox znajdziemy w sklepie internetowym manima.pl, oferującym zabawki i akcesoria dla dzieci wspierające ich rozwój.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%