Zamknij
REKLAMA

Najlepsze meble fryzjerskie do Twojego salonu

17:33, 03.01.2022 | .
Skomentuj

Zaczynamy przygodę! A właściwie to Ty zaczynasz, otwierając swój salon fryzjerski. Wyrusz z nami, a podpowiemy Ci, jakie najlepsze meble fryzjerskie wybrać do Twojego salonu powinieneś wybrać. Zapraszamy!

Zaczynamy przygodę! A właściwie to Ty zaczynasz, otwierając swój salon fryzjerski. Wyrusz z nami, a podpowiemy Ci, jakie najlepsze meble fryzjerskie wybrać do Twojego salonu powinieneś wybrać. Zapraszamy!

Zacznij od podstaw 

Planowanie aranżacji swojego salonu fryzjerskiego powinieneś zacząć od ustalenia, jakie meble muszą znaleźć się w Twoim salonie. Jeśli jesteś na początku swojej drogi w zawodzie fryzjera, to podpowiemy Ci, jakie wybrać, aby służyły Ci długo. 

Pierwsze, co rzuca się w oczy zaraz po wejściu do salonu to recepcja

W wyposażeniu każdego salonu fryzjerskiego powinny znajdować się przede wszystkim wygodne fotele fryzjerskie, które zapewnią klientom komfort podczas wizyt. Najlepsze fotele fryzjerskie wykonane są z dobrej jakości materiałów, takich jak np. ekoskóra. Tak wykonane meble dają gwarancję trwałości na lata - są wyjątkowo solidne, a ponadto łatwe do czyszczenia

Kolejna na liście niezbędnych mebli w salonie jest myjnia fryzjerska. Powinna być również bardzo wygodna, aby klienci mogli zrelaksować się podczas mycia i masażu głowy. Jeśli chcesz podnieść poziom luksusu w swoim salonie, zdecyduj się na myjnię z masażem i regulowanym elektrycznie podnóżkiem. Klienci będą zachwyceni! 

Jaką konsoletę fryzjerską wybrać? Tutaj również jest dużo możliwości do wyboru. Na rynku mebli fryzjerskich są dostępne zarówno konsole z samym lustrem, jak i takie wyposażone dodatkowo w półki i blaty, na których możesz zorganizować przestrzeń do pracy. 

Aby pracowało się lepiej 

Najważniejszą część masz za sobą! W Twoim salonie znajdują się wszystkie niezbędne do pracy meble. Teraz pora na mniejsze, choć również ważne elementy wyposażenia. Praca w salonie fryzjerskim jest wymagająca. Dlatego warto ją usprawnić. Jak? Dzięki pomocnikom fryzjerskim! Te wózki na kółkach zapewnią Ci komfort podczas np. farbowania włosów klientce. Na pomocniku fryzjerskim możesz położyć wszystkie niezbędne akcesoria i kosmetyki. Są pomocniki również stojące, ale te na kółkach możesz z łatwością przestawić w dowolne miejsce w salonie, a to najlepszy wybór. 

Praca fryzjera to głównie praca na stojąco, a jak wiadomo - jest to bardzo obciążające dla kręgosłupa i nóg. Po całym dniu pracy mogą doskwierać dolegliwości bólowe. Aby je zminimalizować, warto zainwestować w hoker fryzjerski, na którym możesz przysiąść podczas wykonywania zabiegów na włosach klientów. 

Najlepsze meble 

Jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane meble fryzjerskie posłużą Ci na lata, wybierz takie dobrej jakości - wykonane z trwałych materiałów. Warto postawić na sprawdzonego producenta. Do wiodących marek mebli fryzjerskich należą polskie firmy Panda i Ayala, które cieszą się dużą popularnością ze względu na jakość i duży wybór modeli i wzorów. Możesz je zobaczyć na www.fryzomania.pl  

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%