Zamknij
REKLAMA

Karolina Pisarek powiedziała „TAK”!

09:14, 11.06.2022 | .
fot. media społecznosciowe
REKLAMA

Po tygodniach planów i przygotowań, pochodząca ze Szczecinka modelka poślubiła syna milionera Rogera Sallę. Podczas bajkowej ceremonii, nie zabrakło kamer telewizyjnych, olśniewających kreacji i gości znanych z pierwszych stron gazet.

Od początku kwietnia na antenie Dzień Dobry TVN, fani Karoliny Pisarek mogli śledzić poszczególne etapy przygotowań do uroczystości. W towarzystwie kamer, modelka przymierzała suknie, dobierała fryzurę oraz makijaż, degustowała dania z weselnego menu oraz trenowała pierwszy taniec. Wreszcie, w piątek (10 czerwca) stanęła na ślubnym kobiercu. Na kilka godzin przed planowaną uroczystością zapewniała, że miewa się wspaniale i nie odczuwa żadnego zdenerwowania.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, ceremonia odbyła się w luksusowym kompleksie Pałac i Folwark Łochów nieopodal Warszawy. Zakochani złożyli przysięgę w plenerze, otoczeni morzem różowych kwiatów, przy akompaniamencie granej na żywo muzyki klasycznej. Ich drogę do ołtarza wyściełał natomiast lustrzany „dywan”.

Pani Karolina postawiła na elegancką suknię typu „syrenka” z długim, romantycznym trenem oraz wyszukane dodatki w postaci wysokich szpilek oraz bransoletki Tiffany & Co. Pan młody wybrał natomiast klasyczną czerń, dopełnioną przez klasyczną muchę i kwiat w butonierce.

Po wypowiedzeniu słów przysięgi oraz tradycyjnym pocałunku, państwo młodzi zostali obsypani przez gości płatkami kwiatów. Z pierwszych relacji zamieszczonych w mediach społecznościowych, możemy wnioskować, że ceremonia udała się wspaniale, a po kilku chwilach wzruszenia, nowożeńcom towarzyszył już tylko uśmiech i doskonałe humory.

Świadkami wydarzenia było spore grono celebrytów oraz osobowości telewizyjnych, wśród których znaleźli się: Magdalena Pieczonka, Patrycja Kazadi, Małgorzata Heretyk, Marcin Dubiel z Natalią "Natsu" Karczmarczyk, Wojtek Gola, FitLovers oraz Osi Ugonoh.  

Świeżo upieczonym małżonkom pozostaje życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%