Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Przy zamku powstaje zadaszony taras.
Za parę profili stalowych , prawie milion ? Ta wylewka chyba więcej kosztowała ? Dwa domy w stanie surowym by można za to postawić ... jakieś jaja . Znowu się kasą podzielili urzędnicy .
Hipolit Apolinary
11:48, 2025-05-15
Ruch Obrony Granic rusza w Szczecinku. „To ostatni mome
Czemu Joanna w ciemnych okularach ? Przepite oczęta, podbite oko (przemoc domowa)? Co chce ukryć ?
Muzyk
11:44, 2025-05-15
Przy zamku powstaje zadaszony taras.
Niezły wał,900 tysięcy za taki bubel,za taką kwote dom można postawić,w dodatku prawie 400 tysięcy z naszych pieniędzy,którymi w ratuszu szastają na prawo i lewo,swoje też wam tak lekko sie wydaje? za chodniki i drogi osiedlowe byście sie wzieli pasożyty a nie dobudówki stawiacie.
Irena
11:42, 2025-05-15
Ruch Obrony Granic rusza w Szczecinku. „To ostatni mome
Bąkiewicz zepchnął ze schodów kościoła wychodzącą z kościoła starszą kobietę. Bo miała torebkę w kolorach tęczy. Przy takich agresywnych rodakach, faktycznie, imigrantów niepotrzeba.
Gość
11:38, 2025-05-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz