Wypadki i pożary Szczecinek | iszczecinek.pl

Zamknij

Dodaj komentarz

Stłuczka na rondzie Neustrelitz. Kia wjechała w tył Volvo

Redakcja iszczecinek.pl Redakcja iszczecinek.pl 19:46, 20.06.2025 Aktualizacja: 02:46, 27.10.2025
7 Stłuczka na rondzie Neustrelitz. Kia wjechała w tył Volvo fot. MG

W piątkowe popołudnie na rondzie Neustrelitz w Szczecinku doszło do klasycznej kolizji drogowej, która – choć wyglądała groźnie – zakończyła się jedynie na stratach materialnych.

Zdarzenie miało miejsce przy zjeździe z ronda. Kierujący Volvo zatrzymał się przed innymi samochodami. Kierujący Kią – nie zdołał się zatrzymać i uderzyło w tył Volvo, powodując poważne uszkodzenia pojazdów.

Oba samochody zostały dość mocno zniszczone, ale żaden z uczestników kolizji nie odniósł obrażeń. Kierowcy po kolizji zjechali na pobocze, by nie blokować ruchu na jednym z najważniejszych skrzyżowań w mieście.

 

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (7)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

AA

2 1

Przed innymi, czy za innymi samochodami?

20:21, 20.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Hitler kaput Hitler kaput

9 2

Dlaczego szczecineczek tak liże dupe niemcom?neusterlitz,bayern, pomnik w parku...o co tu chodzi?

22:22, 20.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

>>&>>&

3 2

A które to rondo?

23:13, 20.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:1
Odpowiedz

DDR DDR

4 1

No jak to które?Neusterlitz 🤠

06:30, 21.06.2025

PolakPolak

0 0

A co to my już niemieckie nazwy rond mamy????? W Polsce jesteśmy!!!!!!!!

19:35, 22.06.2025
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Art Piknik Festival. Spór o nazwę i pieniądze

Jest jeszcze ten muralo-rzyg na ścianie Sapiku od strony parkingu ?

La pasztet

17:40, 2026-05-19

Konflikt wokół Art Piknik Festival narasta.

Prawdziwi twórcy kontentu nie żaden podrabiańce czy YouTubery - pytanie co następne, tabliczka pod hihatem? Pick-up co stał na ślusarni? To się jeszcze okaże. Swoją drogą ciekawe kiedy przyjdzie pora na brudasów spod wierzy

Grajek

17:22, 2026-05-19

Art Piknik Festival. Spór o nazwę i pieniądze

W końcu odcięto Rafałka i przybłędów z Anglii oraz cały ten tabun pseudoartystów od korytka ale można było si tego spodziewać po szczycie bezczelności jakim było ciągnięcie hajsu z budżetu obywatelskiego po czym biletowanie imprezy z publicznych środków:D bardzo dobrze że wyszło to że w zestawieniu kosztów na after wpisane były bilety lotnicze haha. Z drugiej strony jednak wydaje mi się że mimo wszystko impreza miała jakiś klimat i pomysł na sobie, a sądząc po tym meduzie na otwarcie lata to kobiety w marynarkach z Sapiku skutecznie to rozjadą jak hajto babe na pasach. Jednym słowem sytuacja dosyc patowa bo nie ma nikogo kto by prowadził to rzetelnie i jednocześnie z zachowaniem kanonu tej imprezy. Cóż przynajmniej sytuacja w mediach jest dosyć groteskowa i można się pośmiać

Grajek

16:35, 2026-05-19

Art Piknik Festival. Spór o nazwę i pieniądze

Klasę w sp7 też chcieli rozwiązać za 100 tyś 🤦 Czysty egoizm i brak racjonalnego myślenia. Niech pan się zrzeknie tego stanowiska panie burmistrzu bo za wiele głosów pan, V-c od zbijania poiąteczek czy pana syn to nie zdobędziecie oj nie!

SP 7

16:31, 2026-05-19

0%