Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w czwartkowe popołudnie w pobliżu miejscowości Iwin w gminie Grzmiąca. Na lokalnej drodze, podczas mijania się pojazdów, ciężarówka przewróciła się na bok.
[FOTORELACJA]8994[/FOTORELACJA]
Jak wynika z relacji kierowcy, wszystko wydarzyło się, gdy z naprzeciwka nadjeżdżał inny samochód, który – jak twierdzi poszkodowany – poruszał się środkiem jezdni. Żeby uniknąć czołowego zderzenia, kierowca ciężarówki zdecydował się na gwałtowny manewr i zjechał na pobocze. Niestety, pojazd został ściągnięty ze skarpy i przewrócił się na bok.
Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń. Kierujący autem jadącym z przeciwka – nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia. Przez pewien czas droga była całkowicie zablokowana, co powodowało utrudnienia w ruchu.
Burmistrz uderza w swojego poprzednika.
mówi się że milczenie jest złotem
nie na darmo
18:31, 2025-12-07
Szybka reakcja druhów OSP ratuje życie
Składam pokłon strażakom, dziękuję wam druhowie,.
Zadowolony
13:34, 2025-12-07
Młodzieżowa Rada Miasta rozpoczęła pracę
Dzieci i ryby............
A
14:25, 2025-12-06
Do Sporego przez Trzcinno nie dojedziesz.
To co się dzieje na tym odcinku i w samej wsi Spore to jakaś parodia, koszmar do potęgi entej. Budowa zarządzana przez kogoś kto ma zupełnie głęboko to jak ludzie dojadą do domu czy do miasta do pracy. Rozumiem, że osobom nieruszającym się z domu jest to obojętne czy remont jest czy nie ma. Ten kto wymyślił ten po.....y remont powinien tam właśnie zamieszkać i poruszać się po tych cudownych drogach, przeciskać się pomiędzy wywrotką a koparką, autem po okna *%#)!& piachem docierając do miejsca przeznaczenia w godzinę przez kilka metrów. Jedna wielką tragedią Rzygać się chce A skargi można składać do..... do nikogo bo Ci co powinni się za to wziąć jedynie co potrafią to łapy pod d i uśmiechy na fb
Sara
12:48, 2025-12-06
1 0
Bardziej skupiony na telefonie za mocno znając kierowcę
1 0
Okolice Iwina sa rozległe... Która to droga?
W którym miejscu?
Godze sie na reklamy, mam prawo żądać!
0 0
Żądaj! 🤣Masz prawo 🤣
0 0
gy..czy...CZY...py..zy..ly...???
1 0
Te trzy betonowe kręgi to chyba trochę za dużo na możliwości tego autka, a jak jeszcze nie zamocowane to pociągnęły szofera do rowu.