W sobotni poranek na drodze krajowej nr 11 w pobliżu miejscowości Dalęcino doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierowca busa, poruszający się w stronę Szczecinka, stracił panowanie nad pojazdem po tym, jak na prostym odcinku drogi niespodziewanie wyskoczyło przed niego dzikie zwierzę.
[FOTORELACJA]8953[/FOTORELACJA]
Według wstępnych ustaleń, kierujący busem próbował gwałtownie ominąć zwierzynę, która wbiegła na jezdnię. Manewr zakończył się dramatycznie – pojazd obróciło o 180 stopni, zjechał z drogi i uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że bus został poważnie uszkodzony.
Na szczęście, mimo znacznych zniszczeń pojazdu, kierowcy – który podróżował sam – nic się nie stało. Mężczyzna nie odniósł obrażeń i nie wymagał hospitalizacji.
To kolejny przykład na to, jak nieprzewidywalna może być obecność dzikich zwierząt na drogach.
[ZT]47270[/ZT]
700 tysięcy przepadło. Miasto przegrywa w sądzie
Kto odpowie finansowo za likwidację najlepszego przedszkola w mieście?
Rodzic
21:14, 2025-10-28
700 tysięcy przepadło. Miasto przegrywa w sądzie
Jaka k@&€a promocja miasta, jacy infuenserzy pierwsze słyszę zeby ktoś przyjechał do szczecinka „bo slyszal o fryderykach”
Turysta
20:49, 2025-10-28
Znamy wyniki Budżetu Obywatelskiego
Milion jak krew w piach
Pifpaf
20:46, 2025-10-28
700 tysięcy przepadło. Miasto przegrywa w sądzie
No to skoro pan burmistrz zerwał umowę to niech płaci 700 kapci. A to pewnie dopiero początek kosztów bo niedługo wytoczą mu sprawę o odszkodowanie za zerwanie umowy.
Monika
20:21, 2025-10-28
4 1
Dobry człowiek. Chciał uratować zwierzątko kosztem własnego życia.
2 4
Pajacu, psedoredaktorzyno i hieno pasożytnicza, gwarantuje ci ze jak jeszcze raz będziesz zapier...ł, nieprzepisowo wyprzedzał łamiąc przy tym prędkość i stawał tak jak stanąłeś łamiąc kolejny przepis o nie zatrzymywaniu się i przekraczaniu lini ciągłej tylko dlatego zeby zrobić z tego pseudo sensacje to uwierz ze gumę będziesz żuł palcami pajacu.
1 3
O groźby,no to misiu może prokuratura ostudzi twe zapędy?
1 0
Chętnie pomoge,pseudoredaktorzyna która wyłącza możliwość komentowania,wystarczy jeden telefon od pijaczyny ze starostwa czy też UM(koledzy też wydzwaniają) i cisza.
2 0
Zamiast przeprosić za swoje zachowanie na drodze będzie mnie straszył prokuratura???
Idz i to już zgłoś mnie a chetnie pokaze nagranie z kamery samochodowej jak łamiesz przepisy🤣
Zabiorą ci prawko to skończą się zdjęcia wypadków na iszczecinek!!!
Oko za oko frajerze💪
I
8 0
Kiedy się nauczycie, że w takiej sytuacji tylko hamulec i prosto bez żadnych nerwowych ruchów kierownicą. Walnął by to hipotetyczne zwierzę i uszkodzenia byłyby o wiele mniejsze...
6 5
Może to Nawrocki, nawalony jakimś budexem,czy co on tam wali?
3 4
A może K4leson? on też za kołnierz nie wylewa,obleśna persona.
3 2
Za kołnierz, ale ten głupek ,coś wali do nosa🤣
2 0
g,y,,cz,,y CZY py.,zy.,ly???
2 0
Miałem kiedyś takiego Wv Multivana 2,5 TDI. Super auto