Zamknij

Mężczyzna zasłabł za kierownicą! Trwała walka o jego życie

Zespół iszczecinek.plZespół iszczecinek.pl 10:47, 14.02.2025 Aktualizacja: 10:54, 14.02.2025
Skomentuj fot. MG fot. MG

W piątkowy poranek na ulicy Lipowej w Szczecinku doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Starszy mężczyzna, jadąc samochodem w kierunku cmentarza, nagle zasłabł za kierownicą, stracił przytomność i uderzył w znak drogowy, po czym wjechał na wysepkę rozdzielającą pasy ruchu.

Mężczyzna podróżował w samochodzie z kobietą. Pasażerce nic się nie stało, ale kierowca stracił czynności życiowe.

Na miejscu natychmiast zareagowali świadkowie, którzy rozpoczęli rreanimację. W krótkim czasie na miejsce dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął akcję ratunkową. Ostatecznie mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające. Nie wiadomo jeszcze, co było przyczyną zasłabnięcia kierowcy.

Służby apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby w przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów zdrowotnych natychmiast zatrzymywali pojazd i wzywali pomoc, co może zapobiec poważnym konsekwencjom.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(7)

ślepa furia ślepa furia

6 1

brawo braciak

11:04, 14.02.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kierownicakierownica

5 22

tak to jest z tymi "wiecznymi" uprawnieniami. Ja, jako młoda osoba, 8 lat prawko, nigdy mandatu, zdrowa jak ryba, lekarza mam co 5 lat, bo noszę okulary -0,5.... brak słów. I jeszcze porady instruktora, by do lekarza iść bez okularów, bo "lekarz nie zaznaczy to nie trzeba będzie wozić w aucie". Takie mamy czasy. Kierowcy po 50 roku życia powinni być regularnie kierowani na badania.

11:11, 14.02.2025
Odpowiedzi:5
Odpowiedz

Ja 70 latekJa 70 latek

20 3

Młoda Kobieto, 93% wypadków i kolizji jest spowodowana przez młodych kierowców i kierowczynie. Zastanów się co piszesz, lub zajrzyj do podręczników milicyjnych.

11:17, 14.02.2025

kierownicakierownica

4 3

Wiem, że młodzi też brawurą powodują wypadki - tego nie neguję. Jednak sama wiem, po rodzinie czy bliskich, że jak ktoś zrobił prawko w wieku lat 20 a teraz ma już emeryturkę to dalej uważa się za super sprawnego z zabójczym refleksem. Nie twierdzę, że każdy jest stary i nieudolny, tylko, że wypadałoby się przebadać. Po przekroczeniu pewnego wieku właśnie grożą zasłabnięcia, udary, zawały i inne niebezpieczne sytuacje a nie każdy biega do lekarza. Skoro ja muszę do końca życia co 5 lat iść na kontrolę, to dlaczego 70-cio latek nie?

11:25, 14.02.2025

pytaniepytanie

17 1

który lekarz przewidzi zawał lub udar na wizycie kontrolnej?

12:49, 14.02.2025

Obłęd Obłęd

4 1

...kierowcy i kierowczynie... pos.. ..rać się można

06:58, 15.02.2025

tata

0 0

kierowcy i kierowniczki 🤣Novomowa

20:48, 16.02.2025

0%